هفتمین گردهمایی دوقلوهای ایرانی

هفتمین گردهمایی دوقلوهای ایرانی

هفتمین جشن ملی دوقلوهای ایرانی با حضور جمع زیادی از شبیه ترین دوقلوها برگزار شد. این همایش برندگانی نیز داشت که به آن ها جوایزی نیز اهدا شد در ادامه گزارش تصویری جالب و دیدنی ما را از این نمایش ببینید.

هفتمین جشن ملی دوقلوها و چندقلوها در سالن همایش های ایرانیان ورزشگاه آزادی برگزار شد.که تصاویری از ان را در ادامه مشاهده می کنید

دوقلو یا همزاد به دو فرزندی می‌گویند که از یک دوره بارداری به دنیا می‌آیند.دوقلوها رامی توان به دوگروه تقسیم‌بندی نمود. منوزایگوتیک (همسان) که به دوقلوهایی گفته می‌شود که از یک تخمک لقاح یافتهکه بعد از تقسیم به دو جنین تبدیل شده‌است، باشند و دیزایگوتیک (غیر همسان) که به معنای دوقلوهایی است از دو تخمک جدا که توسط دو اسپرم جداگانه لقاح یافته‌اند متولد شوند.

همایش حضور چند هزار نفری دوقلوها و چندقلوها در یك زمان و مكان مشخص، انعكاس گر مطالبات و نیازهای اقشار مختلف از دوقلو و چندقلوهای كشور به مسئولان شهری و كشوری است.

امكان شركت همه دوقلوها وچندقلوها در همه گروههای سنی از دختر و پسر و پیر و جوان در این گردهمایی بزرگ وجود دارد.

با توجه به افزایش هزینه زندگی این خانواده ها، تسهیلاتی نیز مانند تقسیط بیمه شخص ثالث، تخفیف در بیمه های آتش سوزی و بدنه خودرو و خرید از فروشگاه ها و رستوران ها و همچنین ارائه خدمات پزشكی و دندانپزشكی برای دوقلوها و چندقلوها انجام شده است.

تسنیم

myportal

۱۲ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی