تقدیر از شهید حججی در کنسرت شهرام شکوهی

تقدیر از شهید حججی در کنسرت شهرام شکوهی

 

 

شهرام شکوهی سیزدهم شهریور ماه کنسرتی برگزار کرد که ابتدای آن به احترام شهید محسن حججی  قطعه عاشقان را اجرا کرد و به همین وسیله به این شهید بزگوار احترام و ارادت خود را نشان داد در دامه گزارش تصویری از این کنسرت را باهم خواهیم دید.

کنسرت «شهرام شکوهی» شامگاه دوشنبه (۱۳ شهریور) درمرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.وی در این کنسرت، «قطعه عاشقان» را اجرا و به شهید مدافعحرم «محسن حججی» تقدیم کرد.

شهرام شکوهی خواننده،ترانه سرا،آهنگساز و نوازندهٔ گیتار اهل ایران است که سه آلبوم مدارا، کولی عشق و تا نفس هست… را منتشر کرده است.

شهرام شکوهی موسیقی را از سال ۱۳۷۱ با کلاس آواز ایرانی شروع کرده و به مدت ۳ سال آواز کار کرد.او هم به گیتار علاقه داشت و هم به آواز سنتی. در دوران دانشجویی خود در حدود سال ۱۳۸۰ عضو گروهی بود که کنسرت‌های دانشجویی را برگزار می‌کرد؛ ولی بنا به دلایلی از موسیقی کناره گرفت و معتقد بود نباید به موسیقی به چشم یک شغل نگاه کرد

شهرام شکوهی موسیقی را از سال ۱۳۷۱ با کلاس آواز ایرانی شروع کرده و به مدت ۳ سال آواز کار کرداو هم به گیتار علاقه داشت و هم به آواز سنتی. در دوران دانشجویی خود در حدود سال ۱۳۸۰ عضو گروهی بود که کنسرت‌های دانشجویی را برگزار می‌کرد؛ ولی بنا به دلایلی از موسیقی کناره گرفت و معتقد بود نباید به موسیقی به چشم یک شغل نگاه کرد.

myportal

۱۴ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی