حضور فاطمه معتمدآریا در موسسه محک

حضور فاطمه معتمدآریا در موسسه محک

فاطمه معتمد آریا هم مانند دیگر بازیگران سینما و تلویزیون برای موسسه محک فعالیت های خیرخواهانه انجام میدهد. او به  برگزاری افتتاحیه جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی در صفحه شخصی اش اشاره کرده و با قرار دادن تصویری بالا صفحه اجتماعی خود را به روزرسانی کرده است.

از یاوران قدیمی مؤسسه خیریه محک استکه همواره در مناسبت‌های گوناگون به محک آمده و همراه کودکان مبتلا به سرطان می‌شود.

این بازیگر سینما و تلویزیون که در تیزری از محک نیز بازی کرده است درخصوص، برگزاری افتتاحیه جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی در محک گفت: «برگزاری افتتاحیه جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی درمحک یک ضرورت است تا شادی به محک، جایی که کودکان در حال طی کردن مراحل درمان هستند،آورده شود. امیدوارم که متولیان برگزاری این برنامه در محک سلامت باشند و هر سال شاهد برپایی یکاتفاق استثنایی و شادی‌آور که باعث شادی همه شود، در این سازمان باشیم.»

سیمین بانوی سینمای ایران همچنین از حضور هنرمندان و همراهی‌شان با کودکان محک گفت:«هنرمندان بیشتر از اینکه انرژی‌بخش این جمع باشند از این دست برنامه‌های شاد انرژی می‌گیرند.
شادی و سلامتی هر دو لازم و ملزوم یکدیگرند. برای کودکان محک، شادی و سلامتی آرزو می‌کنم.»

فاطمه معتمدآریا (سیمین)(زادهٔ ۷ آبان ۱۳۴۰ در تهران) یکی از بازیگران سینمای ایران است. او در فیلم‌های کارگردانان بزرگ سینمای ایران چون بهرام بیضایی، محسن مخملباف، رخشان بنی‌اعتماد و بهمن فرمان‌آرا بازی کرده و بازی او بارها مورد توجه و تحسین قرار گرفته‌است

عصر ایران

myportal

۱۴ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی