توضیحات آرش ظلی پور در مورد ممنوع الکاری اش

توضیحات آرش ظلی پور در مورد ممنوع الکاری اش

شایعه ممنوع الکاری و ممنوع التصویری آرش ظلی پور در فضای مجازی پخش شده بود و رسانه ای شده بود. در این باره توضیحاتی را از این مجری جوان خواستیم و به مصاحبه با وی پرداختیم در ادامه با متن این گفتگو همراه باشید.

آرش ظلی پور مجری برنامه تلویزیون «من و شما» که چندیپیش خبری مبنی بر ممنوع الکاریش در تلویزیون در رسانه ها پیچیده بود، گفت: من سالها روزنامه نگاریکرده ام وکاملا به این حوزه اشراف دارم ، بعد از آن برنامه هیچ پیامی نه از سازمان صدا و سیما و نه ازهیچ ارگان خاصی به من نرسید. البته که من بعد از آن برنامه از هواداران استقلالی عذرخواهی کردم باتوجه به این موضوع که در آن برنامه استقلالی ها هیچ نماینده ای نداشتند من باید به عنوان نماینده آنها می بودم.

آرش ظلی پور: پیامی در خصوص ممنوع الکاریم از سازمان به من نرسیده است

ظلی پور در باره این موضوع که این برنامه تا به امروز حاشیه های زیادی داشته است نیز گفت:

ما در این برنامه تیم نویسندگی داریم، یعنی آنها برای اجرا به من خوراک اطلاعاتی می دهند ، در اینبرنامه خواستیم خیلی صریح و رک در خصوص زندگی کاری و شخصی مهمانانمان صحبت کنیم و آنهاهم با همین پیش زمینه بر روی صندلی برنامه می نشینند. خواستیم فرهنگ سازی داشته باشیم تااز این طریق بتوانیم حرف هایی که گاهی از دوستان صمیمی در دلمان می ماند را بگوییم، زیرا خیلیوقت ها پیش آمده که دوستی ها سر این مسائل از بین می روند.

وی در خصوص دعوت مهمانان نیز گفت:

شاخصه دوم برنامه ما دعوت از مهمانان است و به علت رابطه خوبی که هادی قندی (تهیه کننده) باهنرمندان دارد سعی کردیم مهمانان شناخته شده ای را دعوت کنیم و اگر روزی به هر دلیلی نشد هنرمندمد نظرمان را دعوت کنیم به سراغ یک ورزشکار شاخص رفتیم . همیشه مهمانانی در برنامه حضور داشته اند که کمتر در قاب تصویر برنامه های تلویزیونی بوده اند و حرف هایی را گفته اند که شاید تا قبل از این درهیچ برنامه ای مطرح نشده بود.

دیباپه

myportal

۱۵ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی