حادثه دلخراش برق گرفتگی برای مامور اداره برق

حادثه دلخراش برق گرفتگی برای مامور اداره برق

متاسفانه طی یک حادثه در گیلان یکی از مامورین امداد برق در حین انجام کار دچار برق گرفتگی شده و همانگونه که در این تصویر میبینید از سیم های برق آویزان می شود و در بین هوا و زمین معلق میماند. گفته می شود علت اصلی این حادثه نقص فنی و نزدیکی به پست برق باعث ایجاد این حادثه شده است.
یکی از مأموران اداره برق صومعه سرا در حال انجام مأموریت در مسیر صومعه سرا به ماسال در غرب استان گیلان، دچار برق گرفتگی شد.

حمیدرضا حکمت مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گیلان بیان داشت: امروز یکی از پرسنل اداره برق صومعه سرا برای کار و خدمت رسانی به مشترکان در حال انجام وظیفه بود که بدلیل نقص فنی و نزدیکی به پست برق، دچار برق گرفتگی می شود.

به گفته حکمت، این مأمور برای درمان ابتدا به بیمارستانی در ماسال منتقل می شود ولی پس از آن، به بیمارستان پورسینای رشت انتقال یافته است.
وی اضافه کرد: این مأمور وظیفه شناس، از ناحیه دست و پا دچار سوختگی و مصدومیت شده و هنوز به طور دقیق از علت و جزئیات حادثه Incident اطلاعی در دست نداریم.
شهرستان صومعه سرا در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان بیش از یک میلیون و ۳۵۰ هزار مشترک دارد که یک میلیون و ۵۰ هزار نفر از آنها را مشترکان خانگی تشکیل می دهند.

نوآوران آنلاین

myportal

۱۵ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی