مهران مدیری در حال رانندگی

مهران مدیری در حال رانندگی

مهران مدیری در حال رانندگی در اتوبان همت بود که شکار دوربین های مجله های خبری شد. این تصویر از وی در حین رانندگی گرفته شده است. به تازگی مهران مدیری از تولید سریال های تلویزیونی خسته شده است و تصمیم به ساخت فیلم های سینمایی با موضوعات مختلف دارد.

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی در اتوبان همت را مشاهده می کنید

وقتی پای طنز و کمدی به میان بیاید بلاشک نام مهران مدیری به عنوان یکی از چهره‌های مطرح و موفق این حوزه بر ذهن خطور خواهد کرد؛ مردی آرام،جدی و منطقی که فروردین امسال نیمه اول زندگی را پشت سر گذاشت و به گفته خودش تصمیم گرفته از این پس با تغییر روند کاری گذشته، سریال سازی را رها کرده و تنها به فعالیت در سینما مشغول باشد، کاری که مدیری آن را انرژی بر می‌داند و دیگر توان کافی برای ادامه این تیپ کارها را در خود نمی‌بیند.

مهران مدیری (زادهٔ ۱۸ فروردین ۱۳۴۶ در تهران) (میدان سرآسیاب، خیابان بروجردی (پیروزی تهران) کارگردان، هنرپیشه، خواننده، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه‌کننده ایرانی است. از جمله مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن‌ها کارگردان و بازیگر بوده می‌توان سریال‌های: ساعت خوش، پاورچین، نقطه‌چین، شب‌های برره، باغ مظفر، مرد هزارچهره، مرد دوهزارچهره، قهوه تلخ، ویلای من، شوخی کردم و در حاشیه را نام برد.

روز پلاس

myportal

۱۵ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی