کشف جسد تجزیه شده در اسکاتلند

کشف جسد تجزیه شده در اسکاتلند

به تازگی در جنگل های اسکاتلند جسد تجزیه شده یک مرد کشف شده است که شبیه به زامبی های درون فیلم های ترسناک است. این جسد برای تشخیص هویت به پزشک قانونی تحویل داده شد. هنوز علت مرگ این فرد و هویت او در هاله ای از ابهام است.
اگر چه تجزیه جسد کار تشخیص هویت را برای پلیس دشوار کرده است، پلیس احتمال می دهد با توجه به لباس و کفشی که در کنار جسد پیدا شده قربانی یک مرد بوده باشد.

کشف بقایای یک جسد تجزیه شده در یکی از جنگل های اسکاتلند کار تشخیص هویت را برای پلیس Police این کشور دشوار کرده است. پلیس اسکاتلند تحقیقات در خصوص شناسایی و همچنین علت مرگ این قربانی را آغاز کرده است. جسد روز یکشنبه در منطقه جنگلی ” دویلا ” در نزدیکی کینکاردین پیدا شد. گفته می شود قربانی آخرین بار تی شرت آبی رنگ و شلوار خاکستری بر تن داشته و ظاهرا از عینک آفتابی استفاده می کرده است. پلیس احتمال می دهد با توجه به لباس و کفشی که در کنار جسد پیدا شده قربانی یک مرد بوده باشد.

” اسکات کانینگ هام “، رئیس اداره جرم Crime و جنایت Crime اسکاتلند در این خصوص گفت : “هنوز در خصوص مرگ این فرد و علت دقیق آن نمی توان اظهار نظر کرد و ما نیازمند تحقیقات و آزمایش‌های بیشتر روی جسد هستیم. تشخیص هویت این فرد در اولویت قرار دارد.”
گفتنی است؛ پلیس منطقه از ساکنان محلی خواسته تا هرگونه اطلاعات مربوط به شخصی که طی دو ماه اخیر مفقود شده است را در اختیار آنها قرار دهد.

نوآوران آنلاین

myportal

۱۵ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی