گریم جالب بازیگران فیلم ماه پیشونی ۲

گریم جالب بازیگران فیلم ماه پیشونی 2

 

عوامل فیلم ماه پیشونی ۲ در حوزه هنری به تحلیل و بررسی این فیلم پرداختند و در مورد نحوه ساخت آن اطلاعاتی به مخاطبین ارائه دادند. در ادامه گزارش تصویری از گریم جالب و متفاوت بازیگران این فیلم کودکانه را خواهید دید.

کارگردان «پیشونی سفید ۲» که در نشست قسمت دوم این فیلم سینمایی ۱۴ شهریور ماه در حوزه هنری حضور داشت، با بیان اینکه ساخت این مجموعه سینمایی از آرزوهای ۳۰ ساله‌اش به عنوان یک معلم بوده است، ادامه داد: همیشه دغدغه‌ام این بود که دروهله اول فیلمی در شان بچه‌ها و نوجوانان بسازم و یک مفهوم بسیار مهم را که شناخت خوبی و بدیاست به آنها منتقل کنم.

او با بیان اینکه باید کاری که برای بچه‌ها ساخته می‌شود را جدی گرفت، گفت: ما بچه‌ها را نادیده گرفتیم و به خدا سپردی‌مشان. بچه‌ها از دست رفته‌اند و دائم می‌گوییم چرا بچه‌های متولد ۷۰، ۸۰ و ۹۰ اینگونه‌اند؟ ما انتظار داریم مشکلی نداشته باشند در حالی که خوراک فرهنگی برای آنها تولید نکرده‌ایم.

کارگردان فیلم سینمایی «پیشونی سفید۲» با بیان اینکه این فیلم یکی از پرهزینه‌ترین فیلم‌های کودک و نوجوان است که تاکنون در ایران ساخته شده  است، ادامه داد: ما در حال تهیه و ساخت قسمت‌های دوم و سوم این مجموعه نیز هستیم که نام دفتر دوم، «پیشونی طلا» و دفتر سوم «پنجه طلا» است.

 

myportal

۱۵ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی