نیایش ترامپ برای بازماندگان طوفان هاروی

نیایش ترامپ برای بازماندگان طوفان هاروی

دونالد ترامپ در مراسمی برای قربانیان و بازماندگان توفان هاروی به مناجات و دعا پرداخت. وی یک روز از تقویم کشورش را به روز ملی دعا اختصاص داد. در این مراسم عجیب اتفاقات جالبی افتاد که بد نیست در ادامه گزارش تصویری از آن را ببینید.

دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا پس از بازدید از مناطق سیل‌زده تگزاس، روز یکشنبه (۱۲ شهریور) را در سراسر آمریکا «روز ملی دعا» برای قربانیان و بازماندگان توفان هاروی اعلام کرد و از همه مردم خواست برای مردم این ایالت دعا کنند.

اکنون سه روز پس از این رویداد، ویدئویی در رسانه‌های آمریکایی منتشر شده که نشان می‌دهد خود ترامپ نیز در دفتر کارش در کاخ سفید مراسم نیایشی را با حضور تعدادی از مقامات ارشد دولت و همچنین تعدادی فرد ناشناس (احتمالا کشیش) برگزار کرده است که تماشای آن خالی از لطف نیست.

در این مراسم، در حالیکه ترامپ پشت میز خود نشسته است، کشیش‌های دعوت شده دست خود را برروی شانه‌های او میگذارند و یکی از آنها پس از خواندن بخش‌هایی از انجیل و دعا کردن برای بازماندگان توفان هاروی، از خداوند به خاطر هدیه دادن رئیس‌جمهوری مانند ترامپ به کشور آمریکا قدردانی می‌کند!

۱۰ روز پس از آغاز طوفان مهیب، اوضاع شهر هیوستن و زیرساخت های حیاتی انرژی منطقه شروع به بهبود کرده است و اکنون بحث بر سر پرداخت خسارت های این بلای طبیعی است. این طوفان که ۲۵ آگوست به ساحل رسید، قدرتمندترین طوفانی است که در ۵۰ سال اخیر به ایالت تگزاس رسیده است. تخمین زده می‌شود در مسیر ویرانی این طوفان که بیش از ۴۸۰ کیلمتر طول دارد، ۵۰ کشته، بیش از ۱ میلیون آواره و حدود ۲۰۰ هزار خانه ویران شده باشد.

myportal

۱۶ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی