ازدواج یک پیرمرد برای ششمین بار

ازدواج یک پیرمرد برای ششمین بارخبر ازدواج یک پیرمردی صد و دوازده ساله با دختری هفده ساله همه را متعجب کرده است. وی در این سن تجدید فراش کرده و همسر ششم خود را اختیار کرده است. گفته می شود این دختر از ازدواج خود راضی است و این پیرمرد هم به آرزویش در این سن رسیده است.

مرد ۱۱۲ ساله سومالیایی در حرکتی عجیب و باورنکردنی با دختر ی۱۷ساله ازدواج کرد.

داماد که «احمد محمد دوره» نام دارد پس از عروسی در این باره گفت: «امروز خداوند به من کمک کردتا به آرزوی خود برسم». داماد ۱۱۲ ساله همچنین می‌گوید مدتی صبر کرده است تا عروس بزرگتر شودو پس از آن از وی تقاضای ازدواج نموده است.این مرد برای ششمین بار است که تصمیم به ازدواج و تجدید فراش گرفته است.

این در حالی است که صدها نفر از مردم در مراسم عروسی داماد و عروس حضور داشتند.داماد که«احمد محمد دوره» نام دارد پس از عروسی در این باره گفت: «امروز خداوند به من کمک کرد تا به آرزویخود برسم». داماد ۱۱۲ ساله همچنین می‌گوید مدتی صبر کرده است تا عروس بزرگتر شود و پس از آناز وی تقاضای ازدواج نموده است. وی در این باره گفت: «اجباری در کار نبود، اما از تجربه‌ام برای متقاعد کردن وی نسبت به عشقم استفاده کردم»! خانواده عروس نیز بر این عقیده‌اند که دخترشان «از شوهر جدیدش راضی و خشنود است . »

myportal

۱۷ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی