جشن سینمای مستند با حضور رویا نونهالی و همسرش

جشن سینمای مستند با حضور رویا نونهالی و همسرش

در نهمین جشن مستقل سینمای مستند قرار است رامین حیدری فاروقی و همسرش رویا نونهالی به عنوان مجری اجرای این جشنواره را برعهده داشته باشند. همسر رویا نونهالی از مستندسازان سینمای ایران است.

سام کلانتری رییس نهمین جشن مستقل سینمای مستند درباره آخرین اخبار نهمین جشن مستقل سینمای مستند گفت: اجرای نهمین جشن مستقل سینمای مستند توسط زوج سینمایی رامین حیدری فاروقی و رویا نونهالی انجام می شود.

وی تاکید کرد: این جشن عصر روز شنبه ۱۸ شهریور در سالن همایش های کتابخانه ملی ایران راسساعت ۱۹ برگزار می شود و براساس برنامه ریزی های انجام شده این مراسم در طول ۲ ساعت برگزار می شود.

رییس نهمین جشن مستقل سینمای مستند تاکید کرد: طبق شعار اصلی جشن مستقل سینمای مستندکه برندگان ما نامزدهای جشن هستند، هدایایی برای نامزدها در نظر گرفته شده است که به آنها تقدیم می شود.

این کارگردان سینمای مستند توضیح داد: تاکید می کنم که این جشن راس ساعت ۱۹ در محل اعلامشده برگزار می شود.

کلانتری در پایان گفت: شرکت ام. اس میراب که در حوزه انرژی های تجدید پذیر فعالیت می کند بهعنوان حامی جشن، ما را در این جشن همراهی می کند.

رامین حیدری فاروقی یکی از مستندسازان سینمای ایران و رییس انجمن صنفی تهیه کنندگانسینمای مستند است، همچنین رویا نونهالی به عنوان بازیگر و کارگردان در حوزه سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت می کند.

حیدری فاروقی پیش از این اجرای مراسم رونمایی از تندیس جشن مستقل سینمای مستند را برعهدهداشته است.

صبا

myportal

۱۷ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی