حضور باربد بابایی در برنامه فرمول یک

حضور باربد بابایی در برنامه فرمول یک

باربد بابایی مهمان این هفته برنامه فرمول یک بود. وی به مناسبت تولدش در این برنامه حضور پیدا کرد. به مصاحبه خواندنی که علی ضیاء با این هنرمند داشته  در این بخش توجه کنید.

سیدعلی ضیاء که به بهانه تولد باربد بابایی با او گفتگو می کرد از او درباره سری جدید «شب کوک»، ویژگی های برنامه «تلویزیون»، علاقه به خوانندگی و بازیگری و حواشی مصاحبه با محسن افشانی سوال کرد.

 , به ‌رسم چهارشنبه‌های برنامه «فرمول یک» که تولد چهره ها در آن گرفته می شود، این هفته نوبت به باربد بابایی مجری رسید و سیدعلی ضیاء ۱۵ شهریور ماه دقایقی با او در برنامه گپ زد. محسن افشانی بازیگر و مجید و هادی دمیرچی تهیه کننده مهمانان تولد این مجری بودند.

بابایی در ابتدا با بیان اینکه مرا شرمنده کردید و خجالت زده شدم که وقت برنامه تان را صرف من کردید، درباره سرنوشت سری جدید «شب کوک» توضیح داد: بعد از برنامه «شب کوک» طرحی را به جناب دکتر کرمی داده بودیم به نام «دلویزیون» و قرار بود بین دو فصل برنامه این مجموعه را بسازیم. بنابراین سراغ این برنامه رفتیم تا هر وقت دوستان گفتند سراغ فصل دوم «شب کوک» برویم.

تلویزیون» را خیلی دوست ندارم

وی افزود: من این برنامه را خیلی دوست ندارم و بنا به تعهدم آن را انجام می دهم. راستش حظ کافی از آن نمی برم چون فکر می کنم اگر توانایی دارم بیشتر در فضای مسابقه است. در این برنامه با مهمانان مختلفی گفتگو می کنیم و قرار بود میان برنامه هایی پخش شود و از حضور خوانندگان بهره ببریم. اینکه می گویم خودم راضی نیستم شاید به این خاطر است که صد در صد طرحی که ارائه کردیم اجرا نمی شود و در هفت خان ها اتفاقات زیادی برای این طرح افتاد و نتوانستم آنچه دوست داشتم برای این برنامه انجام دهم.

جسارت نمی کنم که خواننده شوم

این مجری در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: من کارم را با بازیگری در تئاتر شروع کردم اما از سال ۸۱ وارد اجرا شدم و احساس کردم می توانم مجری بهتری شوم. درباره خوانندگی هم که اصلا جسارت نمی کنم. شاید یکی دو آهنگ برای دل خودم بخوانم اما این شغل خیلی سخت است.

برگزاری دو کنسرت در خارج از کشور با کمک برادران دمیرچی

بابایی در پاسخ به این سوال ضیاء که آیا شغل دیگری جز اجرا دارد، گفت: من و برادران دمیرچی تهیه کنندگی موسیقی، برگزاری کنسرت و انتشار آلبوم انجام می دهیم. در یک سال آینده دو کنسرت خارج از کشور داریم که چهار گزینه برای آنها وجود دارد از جمله دو خواننده مستقل و دو گروه که هنوز حضور هیچ کدام قطعی نشده است.

اگر نقشی پیشنهاد شود که از خودم دور نباشد قبول می کنم

وی تاکید کرد: سینما را دوست دارم اما فکر می کنم روزی باید نقشی به من پیشنهاد شود که خیلی از خودم دور نباشد تا مردم آن را پس نزنند.

دلم برای مادربزرگم تنگ شده است

مجری «دلویزیون» با اشاره به اینکه نوروز سال گذشته این برنامه بعد از «خندوانه» پربیننده ترین برنامه تلویزیونی شده بود، در پاسخ به اینکه دلش برای چه کسی تنگ شده، گفت: دلم برای دوستم که ۴ سالی می شود در آمریکا است و مادربزرگم که سال ۷۴ از دنیا رفت و خیلی با او خاطره دارم، تنگ شده است.

بابایی ادامه داد: اتفاق خنده دار سر ضبط برنامه زیاد می افتد. یک بار مهمانی سر برنامه آمد که پایش به لبه دکور گیر کرد و به صورت پشتک وارو وارد استودیو شد!

او همچنین در پاسخ به ضیاء درباره برخی اهالی موسیقی نیز اینطور اظهارنظر کرد: یکی دو اثر از هوروش بند گوش دادم و دوست داشتم. خواننده های نسل جدیدی که آمدند چیزهایی به فضای موسیقی اضافه می کنند. خواننده هایی که در دهه ۸۰ آمدند، همه شان الگویی در دهه ۷۰ داشتند و همان را ادامه می دهند اما خوانننده های نسل جدید، انرژی جدیدی دارند و کارهای خوبی می خوانند.

خدا حامد همایون را بغل کرده است

وی افزود: بهنام بانی خیلی خوب است. او چهار سال پیش در سری اول «شب کوک» آمد و یک کار خوب خواند. چیزی که درباره حامد همایون برایم ارزشمند است در حالی که خیلی با موسیقی اش ارتباط نمی گیرم و ترانه هایش مورد پسندم نیست، اما خبر دارم زحمت زیادی کشیده تا به اینجا رسیده و اینکه خدا بغلش کرده است، نتیجه تلاش زیاد او است.

فحش های زیادی به خاطر گفتگو با محسن افشانی نثارم شد

بابایی درباره حاشیه اخیری که در برنامه اش پیش آمده است، توضیح داد: به خاطر سوالی که از محسن افشانی در «دلویزیون» پرسیدم، فحش های زیادی در فضای مجازی خوردم و گفتند تو چرا با احساسات او بازی کردی!؟

افشانی نیز در این خصوص گفت: من اجرای تئاتر داشتم که اتفاقی یک روز تعطیل بودیم. همان روز علی اوجی به من گفت به برنامه باربد برو و واقعا اتفاقی شد که توانستم بروم. باربد درباره عشق از من سوال پرسید و بعد حاشیه های زیادی پیرامون این سوال و جواب من در فضای مجازی رقم خورد.

وی تصریح کرد: از مردم می خواهم وقتی درباره چیزی اطلاع ندارند، درباره اش قضاوت نکنند و مطالب را در فضای مجازی دست به دست نکنند. درباره حاشیه اخیر، من طاقت اشک مادرم را نداشتم و به خاطر این حواشی حتی فامیل به خانه مان زنگ میزدند و سوال می کردند!

این مجری در پایان پیش از بریدن کیک تولدش اینطور آرزو کرد: برای مردم سرزمینم آرزو می کنم همه عاقبت بخیر شوند. هیچ مردی شرمنده خانواده اش نشود. همه بیماران هم شفا پیدا کنند، دیگر روی تخت بیمارستان نباشند و به پیش خانواده شان برگردند.

«فرمول یک» به تهیه کنندگی افشین حسین خانی، شنبه تا چهارشنبه بین ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

myportal

۱۷ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی