هنرمندان زن در اکران مردمی فیلم اکسیدان

هنرمندان زن در اکران مردمی فیلم اکسیدان

اکران مردمی فیلم اکسیدان با حضور هدیه تهرانی و جواد عزتی  و نیوشا ضیغمی برای حمایت از یوزپلنگ ایرانی در پردیش کوروش برگزار شد . استقبال دیدنی مردم از این فیلم را درادامه این بخش خواهید دید.

اکران مردمی فیلم “اکسیدان” به نفع حمایت از «یوزپلنگ ایرانی»با حضور هدیه تهرانی، نیوشا ضیغمی و جواد عزتی چهارشنبه پانزدهم شهریور در پردیس کورش برگزار شد. گزارش تصویری این مراسم را ببینید.

اکسیدان فیلمی به کارگردانی و نویسندگی حامد محمدی و تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی محصول سال۱۳۹۵ است.

نگار (لیندا کیانی)، نامزد اصلان (جواد عزتی)، که دوست دارد در خارج از کشور زندگی کند بدون اجازه اوو غیرقانونی به خارج از کشور سفر می‌کند. اصلان به دنبال راهی برای رفتن به اروپا است تا بتواند نامزدشرا برگرداند و برای گرفتن ویزای یک کشور اروپایی کارهای عجیبی انجام می‌دهد.

حامد محمدی : متولد سال ۱۳۵۸ در تهران می باشد و فارغ التحصیل رشته حقوق بین الملل از دانشگاه تهران می باشد. آغاز فعالیت محمدی در سینما با نگارش فیلمنامه « طلا و مس » در سال ۱۳۸۷ آغاز شد که واکنش های تحسین آمیزی مواجه شد. محمد در سال ۱۳۹۳ فیلم « فرشته ها با هم می آیند » را ساخت که اثری مشابه « طلا و مس » به شمار می رفت و چندان مورد استقبال قرار نگرفت. « اکسیدان » دومین فیلم بلند حامد محمدی می باشد.

سینما تیکت

myportal

۱۷ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی