گشت و گذار مهراب قاسم خانی و فرزندش در پاریس

گشت و گذار مهراب قاسم خانی و فرزندش در پاریس

مهراب قاسم خانی از نویسندگان سرشناس کشورمان در سفر به پاریس همراه با فرزندش از مناطق جالبی دیدن کردند. متن بلند بالایی که در کنار تصویر بالا قرار داده است را در ادامه این بخش در اختیارتان قرار داده ایم با ما همراه باشید.

محراب قاسم خانی نویسنده مجموعه ها و فیلم های سینمایی همچون: باغ مظفر، مرد هزار چهره ، شب های برره، نقطه چین و پاورچین در صفحه اینستاگرامش تصویری از خود در کنار عاشقانه ترین پل جهان را منتشر و با کنایه به عشاق ایرانی گفت:عشاق ما ميرن روى در و ديوار تخت جمشيد و طاق بستان و سى و سهپل وغيره عشقشون رو حكاكىمی كنن كه علاوه بر پايدار موندن، ارزش تاريخى و ملى همداشته و پيدا كنن.

محراب قاسم خانی در صفحه اینستاگرام خود نوشت

“يه پلى هست توى پاريس كه عشاق براى پايدار موندن عشقشون روى يه قفل اسمشون رو مينويسن و ميزنن به نرده ها، كليدش رو هم پرت ميكنن توى رود سن.
منظره خوشگلى داشت اين همه عشق، ولى داشتم فكر ميكردم الان چند تاشون پايدار موندن؟
چند تاشون فقط يه قفل خالى هستن با دو تا اسم بى ربط؟

پ.ن اول: توى اين عكس مچ نويان رو در حال قفل زدن گرفتم. بچه پررو قفل عشق ميزنه واسه من.
البته احتمالاً اسم خودش رو با هالك يا سوپرمن نوشته بود روش.
پ.ن دوم: من و همسر جانم هم يه قفل زديم. گفتيم با پونزده سال سابقه ميتونيم جزو پيش كسوت هاى اين پل باشيم
پ.ن سوم: فكر نكنيد فقط خارجى ها از اين كاراى عاشقانه قشنگ بلدن.
عشاق ما هم ميرن روى در و ديوار تخت جمشيد و طاق بستان و سى و سه پل و غيره عشقشون رو حكاكى ميكنن كه علاوه بر پايدار موندن،

مهراب قاسم خانی دو بار ازدواج کرده است. حاصل ازدواج اولش یک دختر به نام نیروانا بود. پس از جدایی از همسر اولش، وی برای بار دوم در سال ۱۳۸۳ با شقایق دهقان ازدواج کرد. حاصل این ازدواج پسری به نام نویان بود.

جام جم آنلاین

myportal

۱۷ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی