مأمور ۰۰۷ در جیمز باند

مأمور ۰۰۷ در جیمز باند

 

اگر جزو طرفداران و هوادارن فیلم سینمایی جیمز باند و  مأمور ۰۰۷ هستید و ماجراهای این مجموعه را دنبال میکنید بهتر است بدانید که در قسمت جدید این فیلم  مأمور ۰۰۷ ازدواج خواهد کرد. یک منبع موثق این خبر را اعلام کرده و داستان را لو داده است.

منبعی نزدیک به تیم تهیه کننده «جیمز باند» می گوید در فیلم جدید مأمور ۰۰۷ بعد از حدود نیم قرن، دوباره ازدواج می کند. این منبع که خواسته نامش فاش نشود ادعا می کندکه در فیلم بعدی، جیمز باند به خاطر عشق از سرویس مخفی کناره گیری می کند.

این خبر، چند هفته پس از آن اعلام شد که دنیل کریگ گفت می خواهد در بیست و پنجمین قسمت جیمزباند، در نقش این مأمور مخفی ظاهر شود.

سناریوی فیلم جدید را «رابرت وید» و «نیل پرویس» می نویسند.

منبعی که داستان را لو داده می گوید در قسمت جدید ، جیمز باند با «مدلین سوآن» ازدواج می کند که نقشاو را در فیلم «اسپکتر» محصول سال ۲۰۱۵، لئا سیدو بازی کرد.

اگر این ادعا درست باشد، این نخستین بار از سال ۱۹۶۹ خواهد بود که مأمور ۰۰۷ با کسی پیوند ازدواج می بندد.

در خدمت ملکه محصول سال ۱۹۶۹

او در فیلم «در خدمت سرویس مخفی ملکه» محصول سال ۱۹۶۹ با «تریسی دراکو» که نقش او را دایاناریگ بازی کرد، پیمان زناشویی بست اما همسرش توسط «بلوفلد» به قتل رسید.

گفته می شود در قسمت جدید نیز، ازدواج او با قتل همسرش خیلی زود به پایان می رسد.

پخش این خبر با انتقاد هواداران مجموعه «جیمز باند» روبرو شد.بسیاری می گویند اینکه مأمور ۰۰۷ عاشق شود و از کارش استعفا دهد با شخصیت او سازگار نیست و اگر این  سناریو درست باشد، به ماهیت این مجموعه لطمه خواهد زد.بیست و پنجمین فیلم «جیمز باند» روز هشتم ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ روی پرده سینما خواهد رفت.

خبرسازها

myportal

۱۸ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی