کارت عروسی خاص مزین به تصاویر شهدای مدافع حرم

کارت عروسی خاص مزین به تصاویر شهدای مدافع حرم

کارت عروسی یک زوج جوان جوینی بسیار خاص و متفاوت تزئین شده و برای احترام به شهدای مدافع حرم با تصاویر زیبایی از آنها همراه شده است این زوج علاقه زیادی به شهدای مدافع حرم دارند و زندگی مشترک خود را با نام این شهدا آغاز کردند.

یک زوج جوان جوینی، در اقدامی ارزشی و در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدسو شهدای مدافع حرم، کارت عروسی خود را به تصاویر شهدای جوین و همچنین شهید مدافع حرم«محسن حججی» مزین کردند.

پیش از این نیز برخی از زوج‌های جوان اقدام به نصب تصاویر شهید حججی و دیگر شهدای والامقام بر روی خودروی عروسی خود کرده بودند.

این شهدا در درگیری ها و مبارزات نیروهای تروریستی و تکفیری با مدافعان حرم حضرت زینب(س) در سوریه جان خود را نثار حرم مطهر کردند.

سوريه بيش از دو سال است كه درگير يك فتنه داخلي شده است. نام اين فتنه داخلي است اما در واقع بخش قابل توجهي از آن، خارجي است بدين معنا كه گروهك هاي مسلح تروريستي از سوي كشورهاي مختلف از جمله، تركيه، عربستان سعودي، قطر، ايالات متحده آمريكا، رژیم اسرائيل و غيره حمايت و پشتيباني مي شوند

سوريه در حال حاضر وضعيت متفاوتي دارد. گروهك‌هاي مسلح تروريستي – تكفيري نيز در چند وقت اخير وضعيت جديدي پيدا كرده‌اند. يكي از علل و عوامل تغيير و تحول در گروه هاي تروريستي، مقابله گردان حفاظت از حرم مطهر حضرت زينب سلام الله عليها با اين گروه هاي تكفيري بوده است.

myportal

۱۸ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی