جاش گد از طوفان نجات پیدا کرد

جاش گد از طوفان نجات پیدا کرد

هنرمندی که در این تصویر میبینید بازیگری را که در طوفان ایرفا گیر افتاده بود نجات داد و در هتلی که خودش اقامت میکرد برای آن ها اتاقی رزرو کرد.متن تشکر جاش گد را در ادامه این بخش خواهید خواند.

به گزارش آسوشیتدپرس، کریستن بل نشان داد که به جز اینکه با هم بازی‌اش در یک فیلم همکاری کرده، با او آواز خوانده و … حالا به خانواده‌اش نیز کمک می‌کند تا از توفان
ایرما فرار کنند.

جاش گد ۳۶ ساله تشکرخود را از بل ۳۷ ساله در اینستاگرام اعلام کرد. او به خانواده گد کمک کرد تابلافاصه محل زندگی‌شان را ترک کنند. خانواده گد شامل برادران او، همسر برادرش، برادرزاده‌ها و والدینوی می‌شدند که در اورلاندو فلوریدا گیر افتاده بودند. کریستن بل بلافاصله برای آنها اتاقی در هتلی کهفعلا در آن اقامت دارد گرفت و پیش از رسیدن امواج توفان به این منطقه آنها را از آنجا دور کرد.

گد نوشت: کریستن بل امشب والدین من و همه خانواده‌ام را از توفان ایرما نجات داد. آنها تا حالا دختریمثل او ندیده‌اند. ممنون کریستن تو واقعا فرشته نجاتی بودی که خدا برای ما فرستاد. و ممنون برای اینکه من هیچ خواهشی از تو نکرده بودم و تواین کار را انجام دادی.

بسیاری از مردم در فلوریدا سرگردان هستند چون امکان خروج از این ایالت را ندارند و جایی مطمئنبرای اقامت پیدا نمی‌شود.

جاش گد که از سال ۲۰۰۲ تاکنون به عنوان بازیگر فعالیت داشته است بازیگر فیلم‌هایی چون «با تشکربرای به اشتراک گذاری» بوده است. او در انیمیشن «یخ زده» به عنوان گوینده نقش اولاف حضور داشتو بازیگر سریال‌هایی چون «خانواده مدرن» و سیتکام «۱۶۰۰ پن» شبکه ان‌بی‌سی نیز بوده است.

این بازیگر که فرزند پدری مهاجر از افغانستان است در مدرسه دانشگاه ان‌اس‌یو تحصیل کرد و سال ۱۹۹۹ فارغ‌التحصیل شد. او موفق شد تا وارد کالج کارنگی ملون شود و در رشته هنرهای زیبا تحصیل و در سال ۲۰۰۳ مدرک لیسانس خود را در رشته نمایش دریافت کند.

 

myportal

۲۰ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی