عجیب و غریب ترین ناخن های دنیا

عجیب و غریب ترین ناخن های دنیا

بلندی ناخن‌های این زن تبدیل به معضلی برای نزدگی اش شده است او قادر به انجام امور شخصی اش به تنهایی نیست وی با این حال ترجیح میدهد بلندترین ناخن های دنیا را داشته باشد. بد نیست با آینا ویلیام بیشتر آشنا شوید.

زنی که ۲۳ سال صرف بلند کردن ناخن‌هایش کرده می‌گوید بزرگترین مشکلش پوشیدن لباس است و یک هفته هم طول می‌کشد تا همه ناخن‌هایش را رنگ کند!

به نقل از مای‌تایمز، نام «آینا ویلیام» از اهالی تگزاس امریکا، به سبب داشتن بلندترین ناخن‌ها در جهان،در کتاب رکوردهای گینس ثبت و منتشر شده است.

این زن به دیلی‌میل گفت که بزرگترین چالش او با چنین ناخن‌های به طور غیر معمول بلندی، پوشیدن لباسو بالاکشیدن شلوارش است! با این حال، اضافه کرده است که انجام کارهای دیگرش نیز به دلیل همین بلندی ناخن‌ها زمان زیادی از وقتش را می‌گیرد.

آینا معتقد است برای حفظ بهداشت این ناخن‌های بسیار بلند، هر روز با دقت از آنها مراقبت می‌کند و با استفاده از برسی مخصوص همراه با صابون ضد باکتری، به تمیز کردن آنها می‌پردازد.

در این گزارش گفته نشده که پس از ثبت نام در کتاب رکوردهای گینس، ادامه بلند نگاه داشتن این ناخن‌هابه رغم مشکلاتی که برای وی پدید آورده به چه منظوری است.

باشگاه خبرنگاران جوان

myportal

۲۰ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی