مثلث جدید بارسلونا

مثلث جدید بارسلونا

انتظار زیادی از مثلث جدید بارسلونا برای درخشش در برابر تیم یوونتوس می رود.  مسی، سوارز و دمبله قرار است در این دیدار به خوبی خود را نشان داده و انتقام خوبی از تیم مقابل بگیرند.

بارسلونا که از دو مصاف قبلی خود برابر یوونتوس خاطره خوشی ندارد و به دست این تیم در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان حذف شد،  فردا فرصت خوبی برای انتقام گیری خواهد داشت.

طبق ادعای دو نشریه ورزشی چاپ بارسلونا (موندودپورتیوو و اسپورت)، ارنستو والورده تصمیم گرفته است تا فردا به عثمان دمبله از ابتدا میدان بدهد. به این ترتیب، مثلث جدید بارسلونا متشکل از مسی، سوارز و دمبله از ابتدا به میدان خواهد رفت.

۲۳ دقیقه حضور دمبله برابر اسپانیول کافی بود تا او ارزش های خودش را به سرمربی و هواداران بارسا اثبات کند. بسیاری معتقدند که دمبله به مرور تبدیل به جانشین موفقی برای نیمار خواهد شد و اینکه مدیران بارسا با جذب او بهترین تصمیم ممکن را گرفته اند.

باید دید مثلث جدید بارسلونا فردا مقابل یوونتوس به همان مخوفی مثلث MSN خواهد بود یا خیر.

این چهارمین تقابل دو تیم در چهار سال اخیر در چمپیونزلیگ خواهد بود که نتایج جالبی در این دیدارها رقم خورده است. سال ۲۰۱۵،  دو تیم در فینال رقابت ها به مصاف یکدیگر رفتند و بارسا موفق شد ۳-۱ بیانکونری ها را شکست دهد و قهرمان رقابت ها شود. فصل گذشته نیز دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی مقابل هم قرار گرفتند که یووه در دیدار رفت توانست ۳-۰ پیروز شود و در نوکمپ، به تساوی ۰-۰ دست پیدا کردند تا یووه با حذف بارسا، به نیمه نهایی رقابت ها برسد و حالا دو تیم برای بار سوم در چهار سال اخیر به مصاف هم خواهند رفت

ورزش سه

 

myportal

۲۱ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی