استایل جدید گران ترین بازیکن فوتبال دنیا

استایل جدید گران ترین بازیکن فوتبال دنیا

کریستیانو رونالدو به تازگی در صفحه شخصی اش تصویری از استایل جدیدش قرار داده که در این بخش میبینید. او به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال تاریخ با بالاترین درآمد بین بازیکنان فوتبال دنیا تبدیل شده است.

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو که عموماً با نام کریستیانو رونالدو شناخته می‌شود،بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است.
که در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند و توانسته بسیاری از رکوردهای فوتبال را جابه‌جا کند.

او در سال ۲۰۰۹ با انتقال ۸۵ میلیون پوندی‌اش (۹۴ میلیون یورو، ۱۳۱٫۶ میلیون دلار) از منچستر یونایتد به رئال مادرید،به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شد. رکوردی که بر اساس گزارش‌های منتشر شده،با انتقال ۱۰۰ میلیون یورویی گربیل از تاتنهام به رئال مادرید در سال ۲۰۱۳، شکسته شد.

وی با حقوق سالیانه ۲۱ میلیون یورو، دارای بالاترین درآمد بین بازیکنان فوتبال جهان است و رقم قیدشده در قراردادی وی برای جدایی از رئال مادرید، ۱ میلیارد یورو می‌باشد. در حال حاضر،برخی وی را بهترین بازیکن فوتبال در جهان و یکی از بهترین‌های تاریخ فوتبال می‌دانند.

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو (به پرتغالی: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro) (زادهٔ ۵ فوریه ۱۹۸۵)، که عموماً با نامکریستیانو رونالدو شناخته می‌شود، بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند و توانسته بسیاری از رکوردهای فوتبال را جابه‌جا کند.

صفحه شخصی کریستیانو رونالدو

myportal

۲۲ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی