مراسم بزرگداشت هنرمندان در خانه سینما

مراسم بزرگداشت هنرمندان در خانه سینما

در تالار ایوان شمس مراسم بزرگداشتی برای هنرمندان پیشکسوتی همچون کیانوش عیاری و حسین علیزاده برگزار شد و هنرمندان زیادی در این مراسم حضور داشتند در ادامه گزارش تصویری از این گردهمایی هنری را خواهید دید.

مراسم بزرگداشت های جشن خانه سینما عصر دیروز، ١٩ شهریور در تالار ایوان شمس برگزار شد.در این دوره از جشن از سیروس ابراهیم زاده، کیانوش عیاری و حسین علیزاده تقدیر به عمل آمد.

هارون یشایایی، رئیس نوزدهمین جشن خانه سینما در ابتدای این مراسم، گفت:صد سال است که سینمای ملی داریم و حالا روز ملی سینما داریم و من در آستانه روز ملی سینما این روز را به همه دست اندرکاران سینما تبریک می گویم زیرا هنرمندان باعث بالندگی هنر هستند و ما را از ارزش های هنری آگاه می کنند.

وی افزود: اگر ادبیات فارسی شکل گرفت و الان به حیات خود ادامه می دهد به خاطر حافظ و سعدی استو حال اگر سینمای ما این افتخار را دارد که از ونیز و کن و اسکار جایزه می گیرد به خاطر افرادی است که در این زمینه زحمت کشیده اند.

وی ادامه داد: خانه سینما از این افراد همواره قدردانی کرده است زیرا اگر بقیه سعی می کنندایران هراسی را ترویج کنند سینماگران تلاش دارند از فرهنگ ملی حفاظت کند.

رئیس جشن بزرگ سینمای ایران درباره چهره هایی که مورد تجلیل قرار گرفته اند، گفت:کیانوش عیاری روزهای سخت سینمای ایران را گذرانده است و حسین علیزاده هم بسیار برای سینمای ایران زحمت کشیده است.

 

 

myportal

۲۲ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی