حضور خواننده معروف در جشن تولد فرزاد حسنی

 حضور خواننده معروف در جشن تولد فرزاد حسنی

در این تصویر سینا سرلک را  میبینید که در جشن تولد فرزاد حسنی شرکت کرده است این خواننده مشهور دوستی دیرینه ای با فرزاد حسنی داشته است و  کادوی زیبایی نیز به وی هدیه داده است.

سینا سرلک با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: تولّدِ دوستِِ عزیز و هُنرمندم ، فرزاد حسنى

فرزاد حسنی

فرزاد حسنی در سال ۱۳۵۶ در محله خانی آباد تهران متولد شد.او دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی مکانیک ازدانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی می‌باشد.حسنی دورهٔ بازیگری را در کلاس‌های استاد حمید سمندریان و امین تارخ گذرانده است.

برنامهٔ تلویزیونی گفتگو محور کوله‌پشتی که به مجری‌گری او بین سالهای ۸۳ تا ۸۶ پخش می‌گردیدباعث شهرت او شد.وی همچنین در رادیو هم اجرای برنامه می‌پردازد.او به‌عنوان بازیگر در سریال تلویزیونی کاشانه،عید آن سال‌ها، مسافری از هند، کمکم کن، خندان، برای آخرین بار، مسیر انحرافیتله تئاتر پرواز از فراز تیر چراغ برق و پایان پادشاهی تله فیلم‌های فصل زندگی وروز هشتم،فیلمهای آمین خواهیم گفت، آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند و در امتداد شهر (با نام قبلی شش نفر
زیر باران) و تئاتر یلدا ایفای نقش نموده است.

در اردیبهشت ۱۳۹۲ فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان درکنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه‌ای و در ۶ تیر ۱۳۹۲ به عقد هم درآمدند و سید حسن خمینی عاقد آن‌ها بود.

اما بعد از حدود یک سال در خرداد ۱۳۹۳ این دو از هم جدا شدند.

از فعالیت‌های فرزادحسنی در ترانه سرایی می‌توان به تیتراژ ویژه برنامه نوروز۱۳۹۳اشاره کرد که با صدای احسان خواجه امیری پخش شد.

آخرین خبر

myportal

۲۳ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی