خبر ممنوع التصویری گوینده برنامه های ورزشی

خبر ممنوع التصویری گوینده برنامه های ورزشی

پیمان یوسفی از محریان پرسابقه برنامه های ورشی و گویندگان مسابقات مختلف ورزشی است که شایعه ممنوع التصویرشدنش در رسانه ها و دنیای مجازی دست به دست میچرخد.

در حاشیه شایعات ضدونقیض درباره ممنوع التصویری پیمان یوسفی، احمدرضا کاظمی اینفتوطنز را در روزنامه شهروند منتشرکرد.

پیمان یوسفی در آخرین بازی تیم ملی ایران در مرحله انتخابی جام جهانی برابر سوریه وظیفه مجری‌گری برنامه فوتبال برتر شبکه سه را برعهده داشت
که در لحظه به نمایش درآمدن ورزشگاه آزادی ابراز امیدواری کرد بانوان ایرانی هم بتوانند در استادیوم‌های کشور حضور پیدا کنند.

بعد از این اظهار نظر یوسفی شایعات زیادی درباره این مجری و گزارشگر فوتبال عنوان شد که امروز هم یکی از روزنامه‌های ورزشی عنوان کرد
او به دلیل صحبت‌هایی که قبل از بازی ایران و سوریه داشته ممنوع التصویر شده است.

اما یوسفی امروز کلیپی برای برنامه فرمول یک شبکه یک سیما ارسال کرد که به نمایش درآمدن آن مشخص کرد موضوع ممنوع التصویری این گزارشگر صحت ندارد و علی ضیا، مجری این برنامه نیز چنین موضوعی را به تایید رساند.

او پس از عادل فردوسی‌پور، جواد خیابانی و مزدک میرزایی چهارمین گزارشگر مطرح سال‌های اخیر بوده است. پیمان یوسفی که متهم به استقلالی و البته بارسلونایی بودن است در گزارش‌هایش ادبیاتی خاص دارد و خیلی سعی می‌کند لفظ قلم و با استفاده از واژه‌های ادبی بازی را گزارش کند. البته یوسفی کمتر ادبیات شاهنامه‌‌ای‌اش را این روزها در گزارش‌هایش به کار می‌برد، اما گاهی اوقات بدون این ادبیات عجیب و غریبش هم خبرساز شده است. نقطه اوج انتقادات به این گزارشگر زمانی بود که او در بازی ایران و قطر هنگام به ثمر رسیدن گل دوم قطر بسیار خوشحالی خود را از گل خوردن ایران نشان داد. یوسفی گاهی اوقات نام بازیکنان را اشتباه می‌گوید و علاوه بر آن طرفداری خود از بارسلونا را بوضوح در گزارش‌هایش نشان می‌دهد. مدتی او کمتر در تلویزیون دیده می‌شد که دلیلش چیزی نبود جز فعالیت‌های او در برنامه‌سازی ورزشی. فارغ از همه مسائل این نکته را نمی‌توان انکار کرد که آنچه جای پای یوسفی را در میان گزارشگران محکم کرد تسلطی است که او در ابتدای کار در حین گزارشگری از خود نشان داد.

شهروند ، ورزش سه

myportal

۲۳ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی