پیروزی تیم والیبال ایران برابر آمریکا

پیروزی تیم والیبال ایران برابر آمریکا

خوشبختانه تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقه دیروز موفق شد تیم ملی آمریکا را شکست دهد این دیدار نفسگیر را در شهر ناگویا پشت سر گذاشت و قرار است جمعه به مصاف تیم برزیل برود.

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در مسابقات جام قهرمانانبزرگ، مقابل آمریکا به برتری رسید.

تیم ملی ایران در دومین دیدار خود در مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ که در شهر ناگویا در حالبرگزاری است با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل آمریکا به پیروزی رسید.

شاگردان کولاکوویچ در ۲ ست نخست بازی با نتایج ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۷ نتیجه را واگذار کردند اما درست‌های سوم و چهارم با ارائه بازی کم اشتباه‌تر ۲۵ بر ۲۷ و ۲۱ بر ۲۵ برنده میدان بودند تا سرنوشتبرنده به ست پنجم کشیده شود. تیم ایران در ست پنجم با نتیجه ۱۵ بر ۱۲ به پیروزی رسید تا در مجموعبا نتیجه ۳ بر ۲ مقابل آمریکا به برتری برسد.

تیم ملی والیبال ایران نیز روز گذشته ایتالیا را شکست داده بود.

ملی پوشان والیبال ایران پس فردا جمعه به مصاف تیم ملی والیبال برزیل می روند.

تیم‌های شرکت‌کننده در این مسابقات، فردا استراحت می‌کنند و تیم ایران از ساعت ۸:۱۰ روز جمعه به مصاف برزیل می‌رود. تیم ایران روز گذشته در نخستین دیدار خود با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل ایتالیا به برتری رسیده بود.

بازیکنان ایران ۵۶ امتیاز از اسپک،‌ ۴ امتیاز از دفاع روی تور، ۲ امتیاز از سرویس و ۴۲ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند و در مقابل تیم آمریکا ۶۹ امتیاز از اسپک،‌ یک امتیاز از دفاع روی تور، ۸ امتیاز از سرویس و ۳۰ امتیاز از اشتباهات ایران به دست آورد.

جام جم آنلاین

myportal

۲۳ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی