مت دیمون و کریستف والتز در فیلم کاهش

مت دیمون و کریستف والتز در فیلم کاهش

مت دیمون و کریستوفر والتز قرار است در فیلم کاهش هنرنمایی کنند. این دو هنرمند به انتخاب کارگردان مشهور کوئینتین تارانتینو برای بازی در این فیلم حاضرداشتند این فیلم در جشنواره ونیز رونمایی شد.

نخستین تصویر از حضور کریستوفر والتز بازیگر محبوب و مطرح سینمای هالیوود در فیلم کاهش منتشر شد. والتز بازیگر محبوب کوئینتین تارانتینو کارگردان مطرح سینمای جهان است.

فیلم سینمایی “کاهش” به کارگردانی “الکساندر پِین” کارگردان مطرح انگلیسی دیروز در جشنواره فیلم ونیز رونمایی شد. بازیگران این فیلم با تماشاگران به گفت‌وگو نشسته و فیلم از اقبال خوبی برخوردار شد.

الکساندر پین تاکنون دو بار برای کارگردانی فیلم‌های “راه های فرعی” و “فرزندان” موفق به دریافت اسکار بهترین کارگردانی شده است.

مت دیمون , کریستین وِگ, کریستوفر والتز, جیسون سودکیس, لورا دین و نیل پاتریک از جمله بازیگرانی هستند که در آخرین ساخته کارگردان “نبراسکا” به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این فیلم کمدی اجتماعی در مورد پسری است که متوجه می‌شود با کاهش دادن روابط اجتماعی خود زندگی بهتری خواهد داشت. مت دیمون بازیگری نقش اول “کاهش” را بر عهده دارد.

الکساندر پین پیش از با آثار مطرحی همچون درباره اشمیت، راه‌های فرعی، نبراسکا و عشق من پاریس به سینما معرفی شده و امسال با فیلمی که فیلمنامه آن را نیز خودش نوشته به سینما بازگشته است.

این فیلم بعد از افتتاح در جشنواره فیلم ونیز اکران بین‌المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

میزان

myportal

۲۴ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی