خواب آلودگی مهدی قائدی

خواب آلودگی مهدی قائدی

مهدی قائدی روی نیمکت تیم استقلال نشسته بود و به دلیل فعالیت کمی که داشت خمیازه های پی در پی کشید و با این کار سوژه خبرنگاران شد. طرفداران تیم استقلال برای نیمکت نشینی وی به منصوریان معترض شدند.

خمیازه‌های مهدی قائدی روی نیمکت استقلال یاد پیام صادقیان بازیکن جنجالی و سابق پرسپولیس را زنده کرد. قائدی در این بازی در ترکیب اصلی نبود و همین موضوع انتقادها از منصوریان را بیشتر کرد. نیمکت نشینی دوباره بیت سعید هم با اعتراض هواداران همراه بود.

مهدی قائدی (زاده ۱۵ آذر ۱۳۷۷ – بوشهر خورموج چارک)، بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران درلیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.

وی فوتبال خود را از تیم‌های پایه باشگاه ایرانجوان بوشهر آغاز کرد و توانست در فصل ۹۶–۱۳۹۵ به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند. وی در نخستین فصل بازی خود نمایش درخشانی از خود نشان داد و توانست ۱۰ گل برای تیمش بزند و حتی عنوان پدیده لیگ یک را نیز در آن سال کسب کرد.

پس‌از درخشش وی در لیگ یک، تیم‌های بزرگ ایران از جمله استقلال و پرسپولیس برای جذب وی دست به‌کار شدند که وی در نهایت با قراردادی ۵ساله در ۱۷ تیر ۱۳۹۶ به استقلال پیوست

بانک ورزش

 

myportal

۲۵ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی