داریوش شجاعیان در کنار یاسر بختیاری

داریوش شجاعیان در کنار یاسر بختیاری

داریوش شجاعیان از فوتبالیست های مطرح کشورمان است که این روزها به دلیل مصدومیت در استراحت بسر میبرد او به تازگی به دیدار خواننده رپ کشورمان یاسر بختیاری رفته و در کنار وی سلفی جالبی گرفته است.

داریوش شجاعیان که با قیمت بالایی از گسترش فولاد تبریز جدا شد و به استقلال تهران آمد با گذشت چند هفته از رقابت‌های لیگ برتر نمایش خوبی داشت اما با مصدومیتی که داشت آبی پوشان را در سفر به عسلویه همراهی نکرد تا به فیزیوتراپی در تهران ادامه بدهد.

شجاعیان با از دست دادن دیدار برابر پارس جنوبی جم با یاسر بختیاری ملقب به یاس، خواننده مطرح رَپ، دیدار کرد.

داریوش شجاعیان (زادهٔ ۱۸ فروردین ۱۳۷۱ – نورآباد ممسنی) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست هافبک هجومی و هافبک دفاعی درلیگ برتر خلیج فارس برای استقلال تهران بازی می‌کند‌.[۱] او اصالتا لر و اهل نورآباد ممسنی است.

داریوش شجاعیان پیش از بازی در لیگ برتر، عضو تیم بهمن شیراز در دسته دو بود. در جریان یک بازی تدارکاتی پیش از فصل در برابر گسترش فولاد تبریز، فراز کمالوند به قابلیت‌های ویژه او پی برد و بلافاصله قراردادی دو ساله به او پیشنهاد کرد. شجاعیان در پایان لیگ پانزدهم، با حضور در ۲۸ بازی و به ثمر رساندن ۵ گل و کسب امتیاز میانگین ۲٫۷۵ از وبسایت برنامه ۹۰، جزو ۱۰ بازیکن برتر فصل قرار گرفت.[۳] وی در فصل نقل و انتقالات ۹۶–۹۷ با قراردادی سه ساله به باشگاه استقلال تهران پیوست. و به گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر تبدیل شد.

روز نو

myportal

۲۵ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی