شرایط بحرانی برای مهدی رحمتی و تیمش

شرایط بحرانی برای مهدی رحمتی و تیمش

مهدی رحمتی سرگرم گوشی اش بود که سوژه عکاسان و خبرنگاران شد وی با عصبانیت با آن ها برخورد کرد و گفت هرنوع برداشتی که دلشان میخواهد از این تصویر داشته باشند این روزها شرایط روحی مهدی رحمتی نامساعد است و تیم وی نیز در شرایط بحرانی بسر میبرد.

مهدی رحمتی که در این دیدار به دلیل مشکلات روحی نتوانست درون دروازه استقلال قرار گیرد، در پایان بازی و در شرایطی که بازیکنان در رختکن بودند خود را با گوشی‌اش سرگرم کرد.

دروازه بان و کاپیتان شماره یک استقلال دیدار برابر پارس جنوبی را که به عنوان آخرین خوان اولتیماتوم به علیرضا منصوریان محسوب می‌شد روی نیمکت نشست تا مشکلات روحی را دلیل آن عنوان کنند.

رحمتی که با توجه به سابقه سال‌ها حضور در جمع آبی‌ها از نظر کاریزماتیک چهره‌ای قابل نفوذ در جمع استقلالی‌ها محسوب می‌شود در پایان این دیدار و در شرایطی که از نتیجه شکست به شدت عصبانی بود راهی رختکن نشد و در کنار زمین حاضر شد.

دروازه بان شماره یک استقلال که در این لحظات به سوژه اصلی عکاسان تبدیل شده بود در شرایطی که با گوشی خود سرگرم بود به آنها اعلام کرد هر عکس و برداشتی می‌خواهند از این تصویر او داشته باشند تا اوج عصبانیت خود را به نمایش بگذارد.

 

رحمتی که در زمان مشکلات فنی و عدم نتیجه گیری تیم پرویز مظلومی یکی از عواملی بود که گفته می‌شد تلاش برای تغییر روی نیمکت و صحبت با مربی آینده را صورت داده، اینبار و در پایان اولتیماتوم علیرضا منصوریان چه خواهد کرد؟

۵۴۰دقیقه، یک گل؛ آمار اسفناک استقلال در خط حمله

استقلال در ششمین دیدار فصل نیز موفق به گلزنی نشد تا علیرضا منصوریان و تیم تحت هدایت او عملکرد بسیار ضعیفی در خط حمله داشته باشند.

شاگردان علیرضا منصوریان با گذشت ۶ بازی از شروع لیگ، تنها در دیدار با تراکتورسازی موفق به گلزنی شدند و برابر نفت آبادان، استقلال خوزستان، سایپا، پدیده و پارس جنوبی گلی را به ثمر نرسانند تا در ۵۴۰ دقیقه ابتدایی لیگ با یک گل زده ضعیف ترین عملکرد را به جای بگذارند.

خط حمله استقلال در حالی این شرایط را تجربه می کند که با منصوریان در فصل گذشته دومین خط حمله برتر لیگ بود.

ایلنا، ورزش۳

myportal

۲۵ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی