طراحی صندل با توییت‌های دونالد ترامپ

طراحی صندل با توییت‌های دونالد ترامپ

یک شرکت دمپایی در اقدامی خلاقانه به طراحی صندل با توئیت های ضد و نقیض دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پرداخت. گفته می شود این دمپایی ها مشتریان زیادی پیدا کرده اند و بسیار جالب و متفاوت هستند.

به گزارش شبکه خبری سی‌ان‌ان، این شرکت خلاق در تبلیغات خودش برای فروش دمپایی‌ از توییت‌های دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا استفاده کرده و روی دو لنگه دمپایی، توییت‌هایی که به نظر می‌رسد متضاد یکدیگر باشند، آورده است.

در واقع، توییت اصلی روی یک لنگه دمپایی آمده است و روی لنگه دیگر هم توییتی که متضاد توییت اول باشد،‌ چاپ شده است.

وب‌سایت شرکت همچنین لینکی که به توییت‌های حساب رئیس‌جمهوری آمریکا می‌رسد، در اختیار گذاشته است. طبق گفته این سایت، ۱۰ درصد فروش آن به اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا هدیه می‌شود.

دونالد جان ترامپ چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا که علاقه زیادی به استفاده از توییتر دارد پیش از این، اعلام کرده بود به دلیل آنکه اطمینانی به رسانه های آمریکایی ندارد، ترجیح می دهد سخنانش را با مردم از طریق توییتر و بدون واسطه به سمع و نظر آنها برساند..

ترامپ به “رئیس جمهور توییتری” شهرت دارد.

دونالد جان ترامپ (به انگلیسی: Donald John Trump) (زاده ۱۴ ژوئن ۱۹۴۶ میلادی) چهل و پنجمین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا است. وی پیش از ورود به سیاست کارآفرین و یک چهرهٔ تلویزیونی بود.

ترامپ، متولد و بزرگ‌شدهٔ بخش کویینز نیویورک است. وی در سال ۱۹۶۸ با مدرک کارشناسی اقتصاد از مدرسهٔ وارتون دانشگاه پنسیلوانیافارغ‌التحصیل شده است. او به مدت ۴۵ سال سازمان ترامپ را بر عهده داشت، شرکت ساخت‌وساز املاک که مادربزرگ پدریش مؤسس آن بود.

آخرین خبر

myportal

۲۶ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی