واکنش متفاوت علیرضا منصوریان به رفتار هواداران استقلال

واکنش متفاوت علیرضا منصوریان به رفتار هواداران استقلال

در اقدامی باورنکردنی هواداران عصبانی و خشمگین تیم استقلال بطری آب معدنی را به سمت علیرضا منصوریان پرتاب کردند و در کمال تعجب با نوشیدن آب این بطری توسط این سرمربی مواجه شدند.

علیرضا منصوریان حتی در روزی که هواداران استقلال از شدت ناراحتی حاصل از شکست فریاد می زدند .

اعتراض هواداران به علیرضا منصوریان , علیرضا منصوریان حتی در روزی که هواداران استقلال از شدتناراحتی حاصل از شکست فریاد می زدند و بطری های آب و اشیا دیگر را به نشانه اعتراض به زمینپرتاب کردند با برداشتن یک بطری آب و نوشیدن آن یکی دیگر از رفتارهای منحصر بفرد خودش را بهنمایش گذاشت.

علیرضا منصوریان در ششمین بازی لیگ هم نتوانست نتیجه خوبی به دست بیاورد و تیمش با ۴ امتیازیک گل زده و شش گل خورده در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفت. شب گذشته هواداراناستقلالی حاضر در ورزشگاه آنقدر از نتایج استقلال و عملکرد منصوریان عصبانی بودند که بار دیگر علیه او شعار داده و حتی این بار بطری های آب و دیگر اشیا را به نشانه اعتراض به سویش پرتاب کردند.

سرمربی استقلال اما مثل همیشه یکی از آن واکنش های منحصربفرد خودش را نشان داد و در حالی که چند بطری آب حاصل از اعتراض و ناراحتی به سمتش پرتاب شده بود یکی از آن ها را برداشت و سرکشید. یکی دیگر از آن کارهای مخصوص علیرضا منصوریان که همواره کنش ها و واکنش های خاص و مخصوص به خودش را دارد.

مشخص نیست او با این واکنش سعی داشت چه چیزی را نشان بدهد؛ اما هرچه هست هواداران استقلال را راضی نخواهد کرد. هوادارانی که تیمشان در بدترین شرایط ممکن است و حالا روی سکوها و در فضای مجازی خواهان کنار رفتن منصوریان هستند. هوادارانی که تا همین چند وقت قبل یک صدا «داش علی» را تشویق می کردند، حالا خواسته ای جز برکناری او ندارند.

myportal

۲۶ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی