گزارش تصویری از گرامیداشت زادروز استاد فرهاد آئیش

گزارش تصویری از گرامیداشت زادروز استاد فرهاد آئیش

جشن تولد شصت و پنج سالگی فرهاد آئیش در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) گرامیداشته شد. در این مراسم هنرمندان پیشکسوتی همچون مائده طهماسبی، همایون ارشادی، استاد علی نصیریان دیده می شدند. در ادامه گزارش تصویری از این مراسم را خواهید دید.

بیست و هفتمین آیین ماه تولد هنرمندان با حضور هنرمندانی چون مائده طهماسبی، همایون ارشادی، استاد علی نصیریان، محمود صلاحی، حمیدرضا نعیمی ، اکبر عالمی،شبنم فرشادجو، گوهر خيرانديش، مهسا طهماسبی و … برگزار شد.

بیست و هفتمین تولد ماه برای بازیگر پیشکسوت، جشن تولد فرهاد آئیش را برگزار کرد بیست و هفتمین «تولد ماه» به مناسبت زادروز استاد فرهاد آئیش، بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون شنبه ۲۵ شهریور ساعت ۱۷:۳۰ با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار کرد که تصاویری از آن را در ادامه مشاهده می کنید.

آئیش در سال ۱۳۳۱ در شمیران زاده شد؛ اما وی اصالتاً اهل شهر عقدا است. دبستان و دبیرستان را در تهران گذراند. چند سال بعد به انگلستان و سپس به آمریکا سفر کرد و به تحصیل فیلم‌سازی و عکاسی پرداخت. پس از مدتی پرداختن به عکاسی به تئاتر گروید.

آئیش سال‌هایی از زندگی‌اش را در شهرهای سانفرانسیسکو، واشینگتن، بوستون و برلین گذراند و در این مدت به کارگردانی و بازی در بیش از ۳۰ نمایشنامه به زبانهای فارسی و انگلیسی پرداخت. او پس از ۲۷ سال در سال ۱۳۷۶ به ایران بازگشت.

myportal

۲۶ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی