ایوانکا ترامپ چهره مورد علاقه زنان آمریکایی

ایوانکا ترامپ چهره مورد علاقه زنان آمریکایی

ایوانکا ترامپ شخصیت محبوب مردم آمریکاست و بانوان زیادی علاقه دارند چهره ای شبیه به وی داشته باشند. دختر دونالد ترامپ زیبایی خاصی در چهره اش دارد که باعث شده شهروندان زن آمریکایی هزینه های زیادی را برای شبیه شدن به وی خرج کنند.

 طرفداران «ایوانکا ترامپ»، دختر رئیس جمهور آمریکا، حاضرند چند ده هزار دلار خرج کنند تا شبیه او شوند!

البته ایوانکا خودش نیز در طول زندگی زیر تیغ عمل‌های جراحی زیبایی فراوانی رفته و می توان گفت به کلی چهره خود را تغییر داده است.
«نورمن راو»، یک متخصص جراحی زیبایی در نیویورک، اظهار کرد:از تابستان ۲۰۱۶ درخواست ها برای عمل های زیبایی که مشتریان را شبیه به ایوانکا کند، به طرز چشمگیری افزایش یافته است.
هزینه یک جراحی پلاستیک برای شبیه شدن دائم به ایوانکا ترامپ حدود ۵۰ هزار دلار و برای ایجاد تغییراتیموقت تا ۴۰ هزار دلار تخمین زده می شود.

این پزشک در ادامه گفت: از زمانیکه خانواده «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، وارد کاخ سفید شده است،تقریبا در هر ماه ۴ درخواست برای شبیه شدن به ایوانکا از سوی مشتریان دریافت می کنیمکه به معنی یک درخواست در هر هفته است.

به گفته این پزشک، ایوانکا ترامپ به یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های سیاسیآمریکا تبدیل شده و به همین دلیل بسیاری تمایل دارند خود را تا جای ممکن به او شبیه کنند.

با اینکه ترامپ به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری هیچ محبوبیتی در ایالت نیویورک نداشتو ۷۹ درصد از شهروندان نیویورکی به «هیلاری کلینتون»، رقیب دموکرات وی، رای دادند، ایوانکا در این ایالت بسیار محبوب است.

دونالد ترامپ نیز در مصاحبه ای که سال ۲۰۰۴ انجام داده بودبه تمجید از چهره دختر بزرگش، ایوانکا، پرداخت و او را زیباترین فرد در جهان توصیف کرد!

myportal

۲۷ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی