مجید اخشابی در کنار خانواده

مجید اخشابی در کنار خانواده

مجید اخشابی خواننده پرطرفدار کشورمان است که خوانندگی بسیاری از تیتراژهای سریال ها و مجموعه های تلویزیونی را برعهده داشته است. در این تصویر وی را در کنار خواهرش میبینید.

مجید اخشابی خواننده و آهنگساز کشورمان می باشد.

این خواننده ۴۴ ساله همچنان مجرد می باشد.

در ادامه عکسی از مجید اخشابی در کنار خواهرش را مشاهده خواهید کرد..

مجید اخشابی (زاده ۲۷ دی ۱۳۵۱ – تهران) خواننده موسیقی پاپ اهل ایران است. وی بیشتر به خواندن تیتراژهای سریال‌های ماه رمضان شهرت دارد.
اخشابی در سریال‌ها و برنامه‌هایی چون همراز، عروج، مهتاب، محله بنده نواز، مسافری از هند،یک وجب خاک، متهم گریخت، خانه به دوش، الفبای مهربانی، مدینه مهربانی،روزهای زیبا، دارا و ندار ماه دراومد، شب مهتاب، بوی خوش زندگی، مسابقه ستاره‌ها، جشن رمضان، شبهای شیدایی، خانه مهر، ماه محبوب و فیلم سینمایی تلافیتوانست قطعات زیبا و ماندگاری را اجرا کند. شرکت در فستیوال‌هایی چون مین اون جاده ابریشم ۲۰۰۰ سال ۱۳۷۹، سوری جشن ملی کره سال ۱۳۸۴، کران مونتانای سوئیس سال ۱۳۸۳ از افتخارات اوست.

شش سال از سال‌های ابتدائی عمر خویش را در تهران سپری کرد و مقطع پیش دبستانی یا آمادگی اش را در تهران به پایان رساند. به علت انتقال محل کار پدر از هفت سالگی به همراه خانواده در زادگاه پدری اش، تنکابن سکنی گزید؛ شهر دریا، کوه و جنگل، شهر مزارع برنج و باغات مرکبات در خانه‌ای کنار دریا تحصیلات ابتدایی را آغاز نمود.

بالاخره، بعد از گذشت شش سال از انتشار آخرین آلبوم وی «پریزاد»، آلبوم «آیینه رو» در سبک و سیاقی متفاوت از این هنرمند در راه انتشار است.

کامپک

myportal

۲۷ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی