گلایه های مجتبی جباری از مدیران استقلال

گلایه های مجتبی جباری از مدیران استقلال

مجتبی جباری انتقادات شدیدی از مدیران استقلال بر زبان آورد و گلایه های خود را نسبت به مدیریت این تیم بیان کرد. او در مصاحبه جنجالی اش با خبرنگاران در مورد آقای توقیفی خطاب به ایشان حرف های زیادی زد که در ادامه این متن به آن ها اشاره خواهیم کرد.

هافبک تیم فوتبال استقلال با انتقاد شدید از مدیران این باشگاه گفت: بی‌احترامی مدیران استقلال و حضور بی‌دلیل ما در ساختمان باشگاه بدون پاسخ نمی‌ماند.

مجتبی جباری بعد از خروج از باشگاه استقلال درباره خبر اخراجش از استقلال گفت: آقای توفیقی شب گذشته به ما پیامک زدند که امروز به باشگاه بیاییم ولی هیچکس پاسخگو نیست. این یک بی احترامی است که قطعا بدون جواب نمی ماند. تا الان که خیلی اتفاق بدی بوده است.

جباری ادامه داد: پیش پیش نمی خواهم راجع به یکسری مسائل صحبت کنم. ما از باشگاه با مدیران تماس می گرفتیم ببینیم ماجرا چیست ولی هیچ خبری نشد. در حال حاضر منتظرم ابتدا وضعیت مشخص شود و بعد از آن مفصل راجع به آن صحبت می کنم.
جباری درباره اینکه آیا پندار توفیقی پاسخگوی شما بوده است یا خیر؟ گفت: آقای توفیقی باید جایی جواب ما را می داد ولی می گفت که من در هیئت مدیره نیستم.

او در واکنش به سوالات متعدد خبرنگاران یادآور شد: من هم مثل شما سوالات زیادی دارم و دنبال جواب هستم. هر موقع پاسخی گرفتیم جواب شما را می دهم.

جباری ادامه داد: من و مهدی رحمتی از صبح در باشگاه نشسته ایم ولی به ما بی احترامی شده است.

او در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا قبل از بازی استقلال و پارس جنوبی اتفاقی افتاده که به یک باره اوو رحمتی از استقلال کنار گذاشته شده اند، گفت: ما هم منتظریم تا ببینیم باشگاه چه صحبتی در این زمینه دارد.

خبرآنلاین

myportal

۲۷ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی