جایگزین مهدی طارمی برای بازی با الهلال عربستان

جایگزین مهدی طارمی برای بازی با الهلال عربستان

مهدی طارمی بازیکن تیم پرسپولیس به دلایلی از حضور با این تیم در دیدار با الهلال عربستان جا ماند و نخواهد توانست این تیم را همراهی کند مسئولین این تیم گادوین منشا را به عنوان جایگزین وی انتخاب کرده اند.

روز گذشته مهدی طارمی با نامه باشگاه ریزه اسپور و شکایت به فیفا ۴ماه از حضور در مستطیل سبز با پیراهن پرسپولیس محروم شد
تا او دیدار حساس این هفته برابر الهلال عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را از دست بدهد.

با این حال و در پی واکنش‌های فراوانی که به این موضوع نشان داده شده است صفحه رسمی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در توئیتر از گادوین منشا به عنوان عنصر اصلی سرخپوشان در خط حمله یاد کرد.

مهدی طارمی ؛ وی دوبار آقای گل لیگ ایران ۹۵–۱۳۹۴ و ۹۶–۱۳۹۵ شده است. وی سابقهٔ بازی در تیم ایرانجوان بوشهر و شاهین بوشهر و پرسپولیس را دارد.

گادوین منشأ (انگلیسی: Godwin Mensha) یک بازیکن فوتبال اهل نیجریه است که در پست مهاجم برای پرسپولیس تهران[۱] با شماره پیراهن ۹۰ در لیگ برتر فوتبال خلیج فارس بازی می‌کند.

وی سابقه بازی در پیکان تهران، موستا، بلزن و کامپوستلا را دارد

گادوین منشأ پس از یک فصل موفق در پیکان و قرار گرفتن در بین گلزنان برتر ایران (۱۵ گل در یک فصل) با قراردادی ۲ ساله به پرسپولیس پیوست؛ او برای نخستین بار در بازی هفته اول رقابت‌های لیگ به عنوان بازیکن تعویضی (۱۳۹۶) برای پرسپولیس به میدان رفت.

گادوین منشأ اولین گل خود برای پرسپولیس را از روی ضربه ایستگاهی و با ضربه‌ای زیبا به تراکتورسازی زد

همچنین او در نظرسنجی که در برنامه نود برگزار شد، به عنوان مهم‌ترین انتقال فوتبال ایران انتخاب شد.

در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، منشا توانست گل برابری قاطع پرسپولیس را در تساوی ۲–۲ مقابل الاهلی در بازی رفت یک چهارم نهایی از لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ به ثمر برساند.[۴] این گل بعداً از سوی وبگاه AFC، در بین چهار گل برتر مرحلهٔ رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ قرار گرفت.

ایلنا

myportal

۱ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی