پیغام مجری خندوانه به مخاطبین این برنامه

پیغام مجری خندوانه به مخاطبین این برنامه

رامبد جوان در صفحه اجتماعی خود پیغامی جالب برای مخاطبین برنامه خندوانه نوشته است. این برنامه به تازگی به پایان رسیده است و از شبکه نسیم به جز ایام تعطیل پخش می شد.

برنامه پرمخاطب خندوانه به کارگردانی و اجرای رامبد جوان طنزپرداز خوب کشورمان، هر شب به جز جمعه‌ و شنبه از شبکه نسیم پخش می شد.
خندوانه در دو دوره مجزا ضبط و پخش شد و سری سوم آن نیز دیشب با حضور نگار جواهریان بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون و همسر رامبد جوان، به پایان رسید.

پس از اجرای آخرین قسمت برنامه طنز خندوانه از شبکه نسیم، رامبد جوان با انتشار پستی در صفحه ابنستاگرامش متنی را برای کاربران فضای مجازی به اشتراک گذاشت. رامبد نوشت:

”سلام و شب به خير.
باز هم خندوانه تموم شد.
به زودى برنمى گرديم ولى همچنان روزى كه برگرديم پرانرژى و باانگيزه خواهيم بود.
اونايى كه فحش مى دن اميدوارم بهانه هاشون رو پيدا كنن و بتونن ادامه بدن.
سلامت باشيد و همواره سعى كنيد شاد باشيد و ديگران رو شاد كنيد.”

رامبد جوان در اول دی ماه سال ۱۳۵۰ از خانواده‌ای سنتی در تهران با اصالت آذری زاده شد. روند شروع به کار هنری او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما بوده است. او در یازده فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌است. وی در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همسران نقش کوتاهی داشت و همین باعث حضور پررنگ وی در مجموعه تلویزیونی خانه سبز در نقش «فرید صباحی» شد. «فرید جینگلبرد» نامی است که رامبد برای مدتی در طول سالهای دهه ۷۰ شمسی بدان مشهور شده بود. نقش‌هایی که جوان در سینما و تلویزیون ایفا می‌کند بیشتر جنبه طنز دارد. رامبد جوان در ۲۷ اسفند ۱۳۸۷ با سحر دولتشاهی ازدواج کرد و در ۱۳۹۳ از وی جدا شد. او دو سال بعد با نگار جواهریان ازدواج کرد.

myportal

۱ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی