تفریح ورزشکاران با مار غول پیکر

تفریح ورزشکاران با مار غول پیکر

ستاره های لیورپول برای گردش و تفریح به یک مرکز تفریحاتی رفته بودند و در آنجا با یک مار غول پیکر سلفی ترسناکی گرفتند آنها برای باشگاه فوتبال لیورپول بازی میکنند و با این تصاویر برای هوادارانشان سوژه شدند.

ستاره های لیورپول پس از پیروزی سه بر دو تیمشان مقابل لسترسیتی در لیگ برتر انگلیسبه سراغ یک تفریح عجیب و ترسناک رفتند.

کوتینیو، فیرمینیو و مورنو به یک مرکز تفریحی رفتند و اینگونه یک مار غول پیکر را روی شانه خود انداختند تاسوژه پاپاراتزی ها شوند.

 

بازیکنان تیم لیورپول تجربه عجیبی را با یک مار غول پیکر تجربه کرده اند. این مار عطیم الجثه که به نظر نمی رسد سمی باشد بر روی دوش فیرمینیو، کوتینیو و آلبرتو مورنو، ، سه ستاره جوان و ارزشمند تیم لیورپول قرار گرفته است. آن ها تمام تلاش خود را می کنند تا احساس ترس خود را در چهره هایشان نشان ندهند و برای چند ثانیه مار را بر روی شانه های خود نگه می دارند. تیم فوتبال لیورپول پس از گذشت ۶ هفته و با کسب ۱۱ امتیاز در رتبه ۵ لیگ جزیره قرار داد

باشگاه فوتبال لیورپول  یکی از باشگاه‌های حرفه‌ای فوتبال در لیگ برتر انگلستان است که مرکز آن در شهر لیورپول انگلستانواقع شده‌است. این باشگاه با پنج عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا سه عنوان در لیگ اروپا و سهعنوان دیگر در سوپر جام اروپا یکی از موفق‌ترین تیم‌ها در اروپا و پرافتخارترینتیم انگلیسی در رقابت‌های اروپایی محسوب می‌شود.

همچنین لیورپول با هجده عنوان قهرمانی در لیگ، هفت عنوان در جام حذفی و کسب رکورد هشت عنوان قهرمانی در جاماتحادیه پس از منچستر یونایتد دومین باشگاه پرافتخار انگلیسی در مسابقات داخلی است

جام جم

myportal

۳ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی