دختر روسی در نقش راپونزل

دختر روسی در نقش راپونزل

این دختر زیبا پس از مداواری ریزش مویش با اتفاقی باورنکردنی مواجه شد. موهای این دختر رشدی غیرطبیعی پیدا کردند و اکنون ظاهری شبیه به پرنسس های دنیای هالیوود پیدا کرده است. برخی او را با راپونزل شخصیت انیمیشنی مورد علاقه کودکان اشتباه میگیرند.

دختری روس تبار که در سن هجده سالگی به بیماری طاسی دچار شده بود و از ریزش موهای خود رنج می‌برد پس از درمان، با تغییر شگرفی مواجه شد به طوری که روند رشد موهایش شتاب زیادی گرفت.

این دختر که آناستازیا سیدروا نام دارد دیگر ناخوشی های گذشته را ندارد و احساس بسیار خوبی نسبت به زندگی دارد. آناستازیا اعتماد به نفس خود را مجددا به دست آورده است و اکنون موهایی قرمز رنگ و بلند شبیه به پرنسس های دنیای انیمیشن دارد.

اکنون آناستازیا که دیگر نقطه ضعفی در خود حس نمی کند با اعتماد به نفس کامل به صورت پی در پی عکس های خود را در شبکه های اجتماعی به نمایش می گذارد تا احساس خوبی رل که به موهای بلند خود دارد با دیگران به اشتراک بگذارد.

گفتنی است؛ راپونزل یکی از شخصیتهای معروف دنیای انیمیشن است که موهای بسیار بلندی داشت و به همین جهت توسط جادوگری حسود در قلعه‌ای مرتفع و بدون پله گرفتار شده بود اما با استفاده از موهای بلندش و به کمک یک شاهزاده موفق شد از قلعه بگریزد.

 

باشگاه خبرنگاران جوان

myportal

۳ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی