علی ضیا در سوگواری ماه محرم

علی ضیا در سوگواری ماه محرم

علی ضیاء از مجریان محبوب تلویزیونی است که این روزها در مراسم عزاداری امام حسین علیه السلام  در هیئت ریحانة الحسین دیده شده است. در ادامه با بیوگرافی و کارنامه هنری این مجری پرطرفدار آشنا خواهید شد.

حضور علی ضیا مجری معزروف و محبوب تلویزیون ایران در مراسم عزاداری شب سوم محرم در هیئت ریحانة الحسین (ع) را مشاهده می کنید

سید علی ضیاء زادهٔ (۲۶ شهریور ۱۳۶۴ در کاشان)، مجری برنامه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است. در سال ۱۳۹۰، مجله همشهری جوان، ضیا را «پدیده اجراهای تلویزیونی» خواند. به نوشته روزنامهٔ خراسان، «ضیا برنامه‌های مطرح زیادی مثل ویتامین ۳، بعضیا، تحویل سال نو و … را اجرا کرده و چهره‌ای کاملاً شناخته شده است.» او هم اکنون اجرای برنامه فرمول یک را بر عهده دارد. او هم اکنون اجرای برنامه فرمول یک را بر عهده دارد. ضیا در نظرسنجی برنامهٔ «سه ستاره» به عنوان یکی از سه مجری برتر بیست سال اخیر شبکه سه انتخاب شد.

یک خواهر دارد که متاهل است. علی ضیا سال ۱۳۸۴ یه تهران آمد و از ۱۹ سالگی به طور اتفاقی وارد رادیو شد و کار خود را در رادیو جوان با برنامه طنز پسری از کاشانه شروع کرد که به عنوان آیتم برتر انتخاب شد و پس از ۵ سال گویندگی در رادیو، به دعوت علی زاهدی وارد تلویزیون شد و اولین کار خود را در سیما با برنامه گزینه جوان تجربه کرد. البته همزمان با این برنامه، برنامه خط و ربط هم در رادیو اجرا می کرد.

مشرق

myportal

۳ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی