به دنیا آمدن نوزادی با قیافه ترسناک

به دنیا آمدن نوزادی با قیافه ترسناک

نوزاد عجیب الخلقه ای که در این تصویر میبینید در هند در روستای آلیگاره به دنیا آمد. چشمان بزرگ و صورت بدون بینی این نوزاد باعث شد تا او را با موجودات فضایی مقایسه کنند. مردم هند به خاطر به دنیا آمدن این نوزاد عجیب الخلقه از این خانواده دوری میکنند.

تولد نوزادی عجیب‌الخلقه در هند توجه بسیاری از رسانه‌ها را به خود جلب کرد.

روز پنجشنبه نوزاد عجیب الخلقه ای در روستای «آلیگاره» واقع در منطقه «اوتارپرادش»، هند متولد شدکه به واسطه چشمان بسیار بزرگ و بیرون زده و دو حفره کوچک به جای بینی که شباهت زیادی بهموجودات فضایی داشت، توجه بسیاری از رسانه ها را به خود جلب کرد.

کریشما، مادر این نوزاد ناقص الخلقه به رسانه های محلی گفت: او ساعت ۴ بامداد متولد شد. برای دیدناو هیجان زده بودم ولی زمانی که چهره او را دیدم نمی توانستم باور کنم که پسر من است. هرگز کودکی مانند او ندیده بودم. او چشمانی قرمز و بیرون زده داشت. گوش نداشت و بینی او به جز دو سوراخ ریز،کاملا صاف بود.

کریشما ادامه داد: ابتدا نمی توانستم به او شیر دهم. وقتی به من خیره می شد، می ترسیدم. ولی پس از آن تصمیم گرفتم به او با قاشق شیر دهم.این زن درباره واکنش اهالی روستا گفت: مردم از ترس اینکه او یک «بیگانه» است به خانه ما نیامدند.

ارشاد، پدر این نوزاد گفت: تولد او اراده خدا بوده و ما شکایتی نداریم. ولی عمر او به حدی کوتاه بود که حتی نتوانستیم او را به بیمارستان منتقل کنیم. او رفته و ما فقط می توانیم با خاطره آن زندگی کنیم.

قلب این نوزاد پسر ساعاتی پس از تولد از حرکت باز ایستاد.

باشگاه خبرنگاران جوان

myportal

۴ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی