جدیدترین گفت و گو با رضا رویگری

جدیدترین گفت و گو با رضا رویگری

در این بخش پای صحبت های رضا رویگری نشسته ایم این هنرمند پیشکسوت گلایه های زیادی از دنیای سینما داشت و میگوید از یک پروژه مبلغ هنگفتی طلبکار است که هنوز بدهی وی وصول نشده است.

بازیگر فیلم “خوب،بد،جلف” گفت: در حال حاضر بابت پروژه‌هایی که بازی کرده‌ام ۲۵۰ میلیون تومان طلب دارم و نمی‌دانم چگونه باید آنها را وصول کنم

گفت و گو با رضا رویگری , رضا رویگری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص دلیل نپذیرفتن برخیآثار سینمایی گفت: پیشنهادات سینمایی در این سالها کم بود و کمتر دیده می‌شدم اما پیشنهاداتی همبود که شخصاً آنها را نپذیرفتم. در حال حاضر آماده حضور در سینما هستم و اگر پول کاری را که انجام می‌دهم پرداخت کنند بازی می‌کنم.

وی در همین راستا ادامه داد: در حال حاضر بابت پروژه‌هایی که بازی کرده‌ام ۲۵۰ میلیون تومان طلب دارمو نمی‌دانم چگونه باید آنها را وصول کنم. این طلب بابت بازی در چندین کار بوده است. تمام پول مرا خورده‌اند یک آب هم رویش.

بازیگر فیلم “خوب، بد، جلف” نبود قرارداد رسمی را دلیلی بر وضع نابسامان اقتصاد در سینما دانستو تصریح کرد: قراردادهایی هم که بین بازیگر و تهیه کننده نوشته می‌شود به هیچ وجه قابل پیگیری نیستو برای شکایت به هیچ جایی نمی‌توان رفت. یکبار در مورد یکی از قراردادها برای من حکم قرار دادند.
نه تنها پولی وصول نشد که نزدیک بود حتی از جیب هم چیزی بدهم.

رویگری با اشاره به وضعیت سخت جسمی خود خاطرنشان کرد: این وضع اصلاً منصفانه نیست. من با این وضعیت بد جسمی و با این دست و پا سر کارهایشان می‌روم و آنها پول مرا نمی‌دهند. از نظرمن نیازمند این هستیم که قانون بهتری برای قراردادهای سینمایی در نظر گرفته شود تا امثال من بتوانیم طلب خود را بگیریم.

میزان

myportal

۴ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی