شرلین سرکیسیان را بیشتر بشناسید

شرلین سرکیسیان را بیشتر بشناسید

شریلین سرکیسیان هنرمند مشهور آمریکایی است که جوایز اسکار، گرمی و امی زیادی را به دست آورده است. این بازیگر سرشناس با توجه به افزایش سنش هنوز هم زیبایی خود را از دست نداده است. در ادامه با قعالیت های هنری و بیوگرافی وی آشنا خواهید شد.

شریلین سرکیسیان در سال ۱۹۴۶ در یک خانواده ی ارمنی- آمریکایی به دنیا آمدو با  نام «شِر» (Cher) خانواده ی خود را در سال های دهه ی ۱۹۶۰ به شهرتی غیرقابل باور رساند.
او همراه با همسرش، سونی بونو، آهنگی به نام «دارمت، عزیزم» را نوشتند که یکی از پرطرفدارترین آهنگ های تمام تاریخ شناخته می شود. این دو اگر چه در سال ۱۹۷۵ از هم جدا شدند اما برای مدت زیادی در تلویزیون با هم همکاری داشتند.
در تمام طول فعالیت هنری اش، شِر به خاطر پوشیدن لباس های پر زرق و برق و نمایان مشهور بوده است.

جوایز اسکار، گرمی و امی

همچنین وی در مدت فعالیت چند دهه ای خود توانسته جوایز اسکار، گرمی و امی را بدست آورد.
شِر توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را برای بازی در فیلم «مجنون» (Moonstruck) بدست آوردو در فیلم های دیگری نیز مانند «ماسک»، «ابریشم» و «جادوگران ایست ویک» نیز حضور داشت.وی از ازدواجش با سونی بونو یک پسر به نام چَز و از ازدواجش با گرِگ آلمن نیز پسری دیگر به نام الیجا بلو آلمن دارد.

 

نکته ی مهم در مورد شِر این است که وی در تمام طول سال های فعالیتش توانسته زیبایی ظاهری، نحوه ی لباس پوشیدن و اندام متناسبش را به خوبی حفظ کند. همچنین وی در مورد رازهای زیبایی و تناسب اندام خود گفته که لباس ها و وسایل آرایش اش را در دمایی کنترل شده نگه می دارد که به خوبی حفظ شوند.

وی که از همان ابتدا در حوزه ی مد و لباس نیز فعالیت داشت گفته که تمامی لباس های برند خود را نگه داشته و اگر چه به دلیل تغییر سایز دیگر نمی تواند از آن ها استفاده کند اما ترجیح می دهد آن ها را پیش خود نگه دارد.

وی در این باره گفته است:” برنامه ای برای پوشیدن آن ها ندارم. برای مدت طولانی در طول عمرم وزن من ۱۰۶ پوند [۴۸ کیلوگرم] بوده است و قرار نیست برای یک میلیون سال دیگر نیز در همین مقدار بمانم. در واقع الان دیگر بسیاری از آنها اندازه ی من نیستند.
تفاوت بسیاری بین ۱۰۶ پوند و ۱۲۶ پوند [۵۷ کیلوگرم] وجود دارد”.

 

بیش از ۲۰ پوند بر وزن او افزوده شده

حق با شِر است زیرا نسبت به دوران جوانی و میانسالی اش بیش از ۲۰ پوند بر وزن او افزوده شده و دیگرنمی تواند لباسهای تنگ و نیمه عریان گذشته اش را بپوشد.
اما با این وجود و در سن ۷۱ سالگی نیز این ستاره ی سرشناسهنوز از لحاظ فیزیکی در شرایط خوبی قرار دارد و با انجام چندین ترفند جالب که تنها چند دقیقه در روز وقت او را می گیردتوانسته زیبایی و تناسب اندام خود را حفظ نماید. همچنین وی در زمینه ی مراقبت از پوستش نیز یک رویکرد روتین روزانه دارد.

شِر در این مورد می گوید:” من دوستی دارم که اسمش دکتر باربارا استورم است و او برای من یک کرم چشم و محلول شستشوی صورت می سازد که واقعاً عاشق آن ها هستم. از محصولات جان مارینی نیز خوشم می آید. همچنین از محصولات پرواکتیو نیز راضی هستم”.

نحوه ی آرایش صورت و موها

وقتی که پای دنیای مد و لباس به میان می آید، شِر از این که نسل های جوان سرشناسی مانند کیمکارداشیان و برند شخصی اش از برندهای گذشته ی شِر الهام گرفته اند خوشحال است.
در ضمن از لحاظ نحوه ی آرایش صورت و موها نیزکارداشیان تا حدودی از شِر الهام می گیرد.

شِر می گوید که قانون وی در مورد لباس و آرایش ظاهری این است:” همانی باش که هستی”. وی در این مورد گفته است:” وقتی سونی و من کارمان را شروع کردیم، لباس هایی را به تن می کردیم که هیچ کس دیگری نمی پوشید و این موضوع ما را به دردسر می انداخت. مردم فکر می کردند ما غیرطبیعی هستیم.

وقتی اولین کسی باشید که یک چیز جدید و متفاوت را امتحان می کنید باید بهای آن را نیز بپردازید”.

شِر همواره در مراسماتی که شرکت کرده و کنسرت ها و اجراهایی که داشته توجه همگان را به لباس هایی که پوشیده و شکل ظاهری اش جلب کرده و با لباس عجیبی که در مراسم اسکار سال ۱۹۸۶ به تن داشت و توسط باب ماکی طراحی شده بود این موضوع را ثابت کرد که مانند دیگران لباس نمی پوشد و از پوشیدن لباس هایی متمایز و عجیب و غریب و گاهاً نیمه عریان ابایی ندارد.

روزیاتو

myportal

۴ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی