فعالیت های هنری بهنوش طباطبایی

فعالیت های هنری بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی هنرمند سینما و تلویزیون است که این روزها به دلیل طلاقش از مهدی پاکدل کمتر در عرصه سینما و تلویزیون مشاهده می شود. در مصاحبه ای کوتاه به صحبت های این بانوی هنرمند دقت کنید.

بهنوش طباطبایی با اشاره به جدایی از همسر سابقش مهدی پاکدلو ربط آن با این کم‌کاری به «هفت صبح» گفت: در سال گذشته با توجه به شرایطی که داشتمو همین طور به دلیل جدایی از همسر سابقم تصمیم گرفتم زمان بیشتری را به خود اختصاص دهم؛بنابراین فقط یک فیلم را پذیرفتم اما امسال قصد دارم پیشنهادات سینمایی را جدی تر بگیرم.

طباطبایی در ادامه درباره تنها کاری که سال قبل بازی کرد با نام «زیر سقف دودی» که به طلاقهای عاطفی و زندگیهای پنهانی زوجهای دچار مشکل میپردازد بیان داشت:
جدای از فیلمنامه که به روابط انسانی در چارچوب خانواده می پردازد و معضل جدی آن رادر رابطه با خانواده مطرح میکند من هم به دلیل رشته تحصیلیم که روانشناسی است بسیار علاقمند به مطرح کردن و نشان دادن این معضلات هستم.

از طرفی سینمای پوران درخشنده برایم حس نوستالژیک دارد و از کودکی با «پرنده کوچک خوشبختی» سینمای ایشان را دنبال کردم.

این بازیگر ۳۶ساله درباره ایفای نقش همسر صیغه ای فرهاد اصلانی در «زیر سقف دودی» گفت:اولین موضوعی که با درخشنده بر سر آن توافق کردیم اینکه رعنا مانند همه زنهای دوماغواگر و دارای سوءنیت نباشد و ما عشق و علاقه واقعی او را به بهرام ببینیم.
علاقه به داشتن عشق و محبت در زندگی، علاقه به داشتن فرزند و داشتن محیطی گرم و سالم برای زندگی.

myportal

۴ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی