مراسم عزاداری با حضور شخصیت های مشهور ورزشی

مراسم عزاداری با حضور شخصیت های مشهور ورزشی

یک مراسم عزاداری در باشگاه سایپا با حضور شخصیت های سیاسی و ورزشی مهم برگزار شد. همانگونه که در تصویر میبینید علی دایی و حمید استیلی و دیگر شخصیت های ورزشی مشهور در این مراسم حضور داشته اند.

جمعی از شخصیت های سیاسی و ورزشی کشور در مراسم عزاداری امام حسین(ع) امروز در باشگاه سایپا حضور پیدا کردند

مراسم عزاداری امام حسین در باشگاه سایپا

جمعی از شخصیت های سیاسی و ورزشی کشوردر مراسم عزاداری امام حسین(ع) امروز در باشگاه سایپا حضور پیدا کردند. طالقانی، عباس جدیدی،علی پروین، حمید استیلی و علی دایی در کنار حجت الاسلام ابوترابی از چهره های سرشناس حاضردر این مراسم پرفیض بودند.

مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت امام حسین(ع) با حضور شخصیت های برجستهفرهنگی، ورزشی و سیاسی کشور، مدیران ارشد شرکت های گروه خودروسازی سایپا، اعضای هیاتمدیره، مدیران عامل سابق و مدیران ارشد باشگاه سایپا، کادرفنی و اعضای تیم های ورزشی این باشگاه و بسیاری دیگر از شخصیت های شناخته شده ورزش از جمله ، علی پروین، حمید استیلی، محمدرضا طالقانی، عباس جدیدی، و جمع کثیری از پیشکسوتان ورزش، در محل مجموعه فرهنگی ورزشی سایپا برگزار شد.

این مراسم با اقامه نماز جماعت ظهر وعصر آغاز شد.و با قرائت زیارت عاشورا توسط علی شیخ الاسلامی،ادامه یافت. سپس استاد اخلاق، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی، با ذکر مصائب خاندان رسول خدا (ص) در واقعه عاشورا، در خصوص عظمت قیام امام حضرت امام حسین(ع) و اهمیت زنده نگهداشتن رسالت این قیام خونین سخنرانی کرد و در ادامه نیز مدحان اهل بیت، به ذکر مصیبت و مرثیه خوانی پرداختند.

تابناک

myportal

۵ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی