حمله یک هوادار به لیونل مسی

حمله یک هوادار به لیونل مسی

لیونل مسی هواداران زیادی دارد. در دیدار بارسلونا مقابل اسپورتینگ لیسبون یکی از این هواداران به سمت لیونل مسی رفت و وی را در آغوش گرفت که با هجوم نیروهای امنیتی مواجه شد.

یکی از هواداران لیونل مسی در دیدار بارسلونا مقابل اسپورتینگ لیسبون که در کشور پرتغال برگزار می‌شد، با ورود به زمین فوق ستاره بارسا را در آغوش گرفت.
شب گذشته بارسلونا در پرتغال میهمان اسپورتینگ لیسبون بود و با یک گل پیروز شد.

در این دیدار لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی نتوانست صدمین گل اروپایی خود را به ثمر برسانداما در حاشیه این بازی یکی از هواداران فوق ستاره آرژانتینی به زمین ورود کردو او را در آغوش گرفت و لیونل هم استقبال گرمی از او داشت.
در نهایت هم نیروهای امنیتی این هوادار را از زمین خارج کردند.

لیونل آندرس “لئو” مسی (به اسپانیایی: Lionel Andrés “Leo” Messi Cuccittini فوتبالیست فوق حرفه‌ای اهل کشور آرژانتین و عضوبارسلونای اسپانیا و تیم ملی آرژانتین است که در پست‌های مهاجم و بال بازی می‌کند. از او به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال یاد می‌کنند. او اکنون کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین است. مسی در ۲۱ سالگی توپ طلای اروپا را ازآن خود کرد. وی همچنین نامزد دریافت عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال جهان شد. در سال بعد یعنی در سال ۲۰۰۹، اولین جایزهٔ توپ طلای خود را دریافت کرد و همچنین بهترین بازیکن سال شد. وی موفقیت‌های خود را با دریافت توپ طلای سالهای ۲۰۱۱٬۲۰۱۰، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۵ تکمیل کرد. او در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۵ عنوان بهترین بازیکن سال اروپا را دریافت کرد. مسی در ۲۴ سالگی بهترین گلزن تاریخ فوتبال بارسلونا در تمامی رقابتها شد. لئو در سن ۲۵ سالگی جوانترین بازیکن تاریخ رقابتهای لالیگا لقب گرفت که توانسته ۲۰۰ گل در این لیگ به ثمر رساند؛ از او می‌توان به‌عنوان بهترین بازیکن نسل خود نام برد. همچنین وی از دیدگاه کارشناسان بزرگ فوتبال و تحقیقات کالج هلند باهوش‌ترین بازیکن دنیا به حساب می‌آید. بازیکنی که در یک صدم ثانیه توانایی تصمیم‌گیری با توپ را دارد مسی اولین بازیکنی است که پنج بار برنده توپ طلای اروپا و جهان و یک‌بار هم به عنوان بهترین بازیکن زیر ۲۱ سال جهان برگزیده شده است. او هم‌چنین بهترین بازیکن سال فوتبال جهان در سال‌های ۲۰۰۹، ۲۰۱۰، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ و ۲۰۱۵ و بوده‌است و از این حیث رکورددار است شیوهٔ بازی او و توانایی‌هایش باعث شده‌است که وی با دیه‌گو مارادونا مقایسه شود؛ این درحالی است که مارادونا مسی را «جانشین» خود می‌داند. تکنیک و هوش بسیار بالای این بازیکن باعث شده که بزرگان فوتبال به ستایش از او بپردازند

 

مشرق نیوز

myportal

۶ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی