شهید حججی در صفحه اجتماعی رامبد جوان

مجری برنامه خندوانه پس از تشییع پیکر شهید والامقام محسن حججی در صفحه اجتماعی اش تصویر بسیار زیبایی از این شهید قرار داده است که در این بخش میبینید.

رامبد جوان که پیش از این با انتشار ویدئویی در اینستاگرام از مردم دعوت کرده بود در مراسم تشییع شهید محسن حججی در تهران شرکت کنند،
با انتشار عکسی دیگر در اینستاگرام درباره بدرقه این شهید نوشت: «بدرقه عشق.»

پیکر شهید حججی پس از بازگشت به ایران ابتدا در مشهد و در حرم امام رضا (ع) تشییع شد، سپس روز گذشته در میدان امام حسین تهران با حضور مردم بدرقه شدو دیروز در نجف آباد اصفهان راهی آرامگاه ابدی خود شد.

رامبد جوان تبریزی (زاده ۱ دی ۱۳۵۰ در تهران) بازیگر، کارگردان و مجری ایرانی است.

رامبد جوان در اول دی ماه سال ۱۳۵۰ از خانواده‌ای سنتی در تهران با اصالت آذری زاده شد.روند شروع به کار هنری او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما بوده‌است. او در یازده فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌است. وی در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همسران نقش کوتاهی داشت و همین باعث حضور پررنگ وی در مجموعه تلویزیونی خانه سبز در نقش «فرید صباحی» شد «فرید جینگلبرد» نامی است که رامبد برای مدتی در طول سالهای دهه ۷۰ شمسی بدان مشهور شده بود. نقش‌هایی که جوان در سینما و تلویزیون ایفا می‌کند بیشتر جنبه طنز دارد. رامبد جوان در ۲۷ اسفند ۱۳۸۷ با سحر دولتشاهی ازدواج کرد و در ۱۳۹۳ از وی جدا شد. او دو سال بعد با نگار جواهریان ازدواج کرد.

خبرآنلاین

myportal

۷ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی