بازگشت بازیگر زن به مالیفیسنت ۲

بازگشت بازیگر زن به مالیفیسنت ۲

آنجلینا جولی که در سال ۲۰۱۴ در نقش مالیفیسنت هنرنمایی کرد اکنون می خواهید در مالیفیسنت ۲ هنرنمایی کند این هنرپیشه با عوامل تولید و کارگردان این فیلم قرارداد بسته است.

آنجلینا جولی (Angelina Jolie) شاید این روزها درگیر کارهای کارگردانی‌اش باشد، اما او و شاخ‌هایش برای Maleficent 2 (مالیفیسنت ۲) بازخواهند گشت.
این بازیگر اخیرا تایید کرد که برای ادامه‌ی فیلم Maleficent ساخت سال ۲۰۱۴ شرکت دیزنی بازخواهد گشتو اکنون این استودیو کارگردانی را برای این فیلم انتخاب کرده است.

بر اساس یک گزارش جدید از Deadline، فیلم ساز نروژی یوآخیم رانینگ (Joachim Rønning) فیلم Maleficent 2 را کارگردانی خواهد کرد. رانینگ بیشتر شهرت خود را برای دستیاری کارگردانی در فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (دزدان دریایی کارائیب: مردگان قصه نمی‌گویند) در همین تابستان
و با اسپن سندبرگ (Espen Sandberg) بدست آورد. اگرچه رانینگ ششمین فیلم دزدان دریایی کارائیب را باز هم دستیار کارگردان سندبرگ است، اما این پروژه (Maleficent 2) را به تنهایی بر عهده خواهد گرفت.

 

حضور آنجلینا جولی در مالیفیسنت ۲

پنجمین فیلم دزدان دریایی کارائیب نسبت به دیگر فیلم‌های این فرانچایز جالب نبود. اما نام رانینگبرای Maleficent 2 بیشتر یک خبر خوب است تا بد.
تنها ویژگی مثبت Dead Men Tell No Tales ویژگی‌های بصری آن بود. رانینگ و سندبرگ هر دو تصاویر بسیار زیبایی در این فیلم خلق کرده بودند و می‌توان نتیجه گرفت که Maleficent 2 نیز بنظر عالی برسد.

دنباله‌ی Maleficent توسط نویسنده‌ی اصلی فیلم یعنی لیندا وولورتون (Linda Wolverton) در کنار جز باتروورث(Jez Butterwoth) نوشته خواهد شد. فیلم اصلی داستانی از یک خواب بد شگوم بود و رکورد باکس آفیس را شکست و چیزی حدود ۷۵۸ میلیون دلار در سراسر جهان درآمد کسب کرد. تولید این دنباله قرار است در اوایل سال ۲۰۱۸ آغاز شود.

سینما گیمفا

myportal

۱۳ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی