ناگفته های پریچهر قنبری درباره بازیگری

ناگفته های پریچهر قنبری درباره بازیگری

همسر شهاب حسینی هنرپیشه سینما در مصاحبه ای از عدم حضورش در مقابل دوربین سخن گفت. و نگهداری و مراقبت از فرزندانش را دلیل دور ماندنش از فضای هنری عنوان کرد. در ادامه به مصاحبه با پریچهر قنبری خواهیم پرداخت.

پریچهر قنبری که سال ۷۶ در نمایش «بر کرانه باد»به کارگردانی مینا ابراهیم‌زاده با شهاب حسینی همبازی بوده و سال ۹۳ با بازی در فیلم «ساکن طبقه وسط» به کارگردانی شهاب حسینی جلوی دوربین رفته در مورد دوری‌اش از بازی و بازیگری گفت:«دوست داشتم این مسیر را ادامه دهم ولی به خاطر بچه‌هایم، خودخواسته این کار را نکردم.

تا پسر اولم کمی بزرگ شود، خودش را پیدا کند و به کلاس اول برود، پسر دومم به دنیا آمدو تا او هم از آب‌وگِل درآید فاصله من از کاری که دوست داشتم بیشتر شد.

تا این که شرایطی مهیا شد که تمرین نمایشی را شروع کنیم که قرار بود سعید دشتی هم در آنبه عنوان بازیگر حضور داشته باشد که نشد و بعد این متن از طرف خود او پیشنهاد شد.
اصولا حضور جلوی دوربین را چندان دوست ندارم و صحنه را ترجیح می‌دهم اما چون تمرین تئاتر نیاز به زمان زیادی دارد و من هم همیشه مادر بودن برایم الویت داشته و دارد،در کنارش عشقم به بازیگری تئاتر را حفظ کردم تا الان که روی صحنه‌ام.»

او که یکی از تخصص‌هایش گریم و چهره‌پردازی است در مورد مهناز هم گفت:«تقریبا می‌شود گفت در «دریبل» ۲۴ ساعت از زندگی یک خانواده را خواهید دید؛
حس‌وحالشان، رابطه‌شان، نحوه برخوردشان با هم و… مهناز از من خیلی دور است.

زنی سنتی که نسبت به آن‌چه دارد به شدت راضی است و چیز دیگری هم نمی‌خواهد.
او در جایی نسبت به خواهر و برادرش حسی مادرانه دارد، در جایی دیگر برای همسرش، منوچهر زنِ خانه می‌شود و در جایی دیگر دخترِ پدرش است و من این چندگانگی احساساتش را دوست دارم.»

بیوگرافی شهاب حسینی

سید شهاب حسینی تنکابنی (زاده ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون، مجری، کارگردان و گوینده ایرانی است.

شهاب حسینی در سال ۱۳۸۷ با بازی در فیلم سینمایی سوپر استار، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را دریافت نمود.
شهاب حسینی در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶ با ایفای نقش در فیلممم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی، توانست جایزه بهترین بازیگر مردد جشنواره فیلم کن را به خود اختصاص بدهد.
همچنین او خرس نقره‌ای بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی فیلمم برلین را به‌همراه گروه بازیگران جدایی نادر از سیمین کسب کرد.

خبرآنلاین

myportal

۱۳ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی