اصغر فرهادی در پشت صحنه

اصغر فرهادی در پشت صحنه

اصغر فرهادی را که میشناسید این کارگردان پیشکسوت به تازگی در حال ساخت فیلم جدیدش است وی هم اکنون در اسپانیا حضور دارد و در این تصویر در پشت صحنه فیلم جدیدش دیده می شود.

بیش از یک‌ماه از فیلمبرداری تازه‌ترین اثر اصغر فرهادی به نام «همه می‌دانند» در اسپانیا می‌گذرد.

امروز نخستین تصویر از پشت صحنه فیلم جدید فرهادی منتشر شده که وی در حال هدایت بازیگرانش در یک کلیسا دیده می‌شود.

اصغر فرهادی در پشت صحنه فیلم جدیدش

اصغر فرهادی (زادهٔ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۵۱ در خمینی‌شهر، اصفهان) کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده فیلم ایرانی است.
وی یکی از موفق‌ترین کارگردانان ایرانی در سطح بین‌المللی است.
در سال ۲۰۱۲ فیلم جدایی نادر از سیمین وی برنده جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبان شدو همزمان نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی (اورژینال) برای این فیلم شد.
وی همچنین برنده جایزه بهترین فیلم خارجی جایزه گلدن گلوب سال ۲۰۱۲ میلادیبه خاطر کارگردانی و نویسندگی فیلم جدایی نادر از سیمین شد.
اصغر فرهادی در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶، جایزه بهترین فیلم‌نامه جشنواره فیلم کن، را برای نگارش فیلم‌نامه فیلم فروشنده دریافت کرد.
همچنین در اسکار ۲۰۱۷ فیلم فروشنده به نویسندگی و کارگردانی ویتوانست جایزه بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان را کسب کند.

اصغر فرهادی (زادهٔ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۵۱ در خمینی‌شهر، اصفهان) کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده فیلم ایرانی است. وی یکی از موفق‌ترین کارگردانان ایرانی در سطح بین‌المللی است. در سال ۲۰۱۲ فیلم جدایی نادر از سیمین وی برنده جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبان شد و همزمان نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی (اورژینال) برای این فیلم شد. وی همچنین برنده جایزه بهترین فیلم خارجی جایزه گلدن گلوبسال ۲۰۱۲ میلادی به خاطر کارگردانی و نویسندگی فیلم جدایی نادر از سیمین شد. اصغر فرهادی در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶، جایزه بهترین فیلم‌نامه جشنواره فیلم کن، را برای نگارش فیلم‌نامه فیلم فروشنده دریافت کرد. همچنین در اسکار ۲۰۱۷ فیلم فروشنده به نویسندگی و کارگردانی وی توانست جایزه بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان را کسب کند

ایلنا

myportal

۱۳ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی