رستورانی مملو از گل های زیبا

رستورانی مملو از گل های زیبا

تصویری که در بالا میبینید یک باغ نیست بلکه رستورانی در فرانسه است که با انواع گل های زیبا تزئین شده است. اکثر افرادی که وارد این رستوران می شوند آن را با گلفروشی اشتباه میگیرند.

رستورانی که می خواهیم در موردش حرف بزنیم آنقدر گل دارد که وقتی برای اولین بار پا به داخل آن می گذارید احتمالا آن را با گلخانه یا گلفروشی اشتباه می گیرید.

رستوران عجیب در فرانسه

رستوران های زیادی هستند که برای اینکه مشتریان بیشتری داشته باشند و محیط زیباتر و لذت بخش تری را برای غذا خوردن به وجود بیاورند فضای داخلی خود را با گل و گیاه تزئین می کنند اما رستورانی که می خواهیم در موردش حرف بزنیم آنقدر گل دارد که وقتی برای اولین بار پا به داخل آن می گذارید احتمالا آن را با گلخانه یا گلفروشی اشتباه می گیرید و باورتان نمی شود که در اینجا قرار است شام یا ناهار بخورید! برای آشنایی با این رستوران عجیب فرانسه همراهی کنید.

رستورانی مملو از گل های زیبا

دکور رستوران بسیار ویژه و خاص است

دکور رستوران بسیار ویژه و خاص است و شاید نمونه اش را در هیچ جای دیگر دنیا نبینید.
تقریبا همه جا با گل های تازه رز، ارکیده و هزاران گل دیگر پوشیدهو همه میزها به زیبایی با گل ها تزئین شده و شکل و شمایلی رویایی و خاص پیدا کرده است.

در اینجا هیچ گل پژمرده ای وجود ندارد چون به محض اینکه گل ها طراوت خود را از دست بدهند وکمی پژمرده شوند
سریع با گل های تازه جایگزین می شود. به این گل ها هر روز آب داده می شود و برای جلوگیری از خیس شدن میزها بر روی آن ها کاور کشیده می شود. در مسیر نشستن بر روی صندلی خود درختان بومی زیبا و کمیابی را می بینید که حتی در بین آن ها گیاهان گوشت خوار هم به چشم می خورد!

در قسمتی از رستوران یک آبشار در درون محفظه ای شیشه ای قرار دارد که با گیاهان سرخس پوشیده شدهو دکور تماشایی رستوران را جذاب تر کرده است.
اما بهترین بخش رستوران جایی است که مثل باغ میوه می ماند و از سقف آن گوجه و انگور َآویزان است که حتی می توانید به آن ها دست بزنید.

رستوران پرگل فرانسه

محو تماشای گل های اطراف می شوید

وقتی بر روی صندلی می نشینید چنان محو تماشای گل های اطراف می شوید که شایداصلا یادتان برود که به اینجا آمده اید تا غذا بخورید!
منوی غذا هم مثل فضای دلنشین و دوست داشتنی اش پر از غذاهای خوشمزه استالبته اگر عطر این همه گل بگذارد که طعم غذاها را بفهمید!
احتمالا خوشمزه ترین قسمت منو دسرهای شیرین و شکلاتی آن به همراه پای سیب است که می توانیدآن ها را بعد از غذای اصلی سفارش دهید.

 

رستوران شیک و زیبا

در این رستوران غذا برای ۴ نفر به همراه دسر و قهوه حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ دلار می شود. اینجا مطمئنا برای عاشقان گل و گیاه مثل بهشت می ماند جایی است که باید در آن تا می توانید نفس عمیق بکشیدو عطر گل های تازه را استشمام کنید. در این رستوران می توانید جذابیت فرانسه را در فضایی لوکس و غافلگیرانه
بیشتر احساس کنید و شبی فراموش نشدنی و رمانتیک را بگذرانید.

الی گشت

myportal

۱۵ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی